Honor na veletrhu IFA představí outdoorové hodinky a nový notebook

Honor jako jeden z mála výrobců z mobilního segmentu elektroniky bude participovat na letošním zkráceném veletrhu IFA 2020 Special Edition. „Speciální edice“ z původně týdenního plnoformátového veletrhu učiní kvůli pandemickým omezením třídenní odbornou konferenci, z níž bude veřejnost vyloučena a do prostor berlínského výstaviště dostanou přístup pouze odborníci, zástupci firem a média.

Možná také proto už nyní Honor naznačuje, na jaké novinky se v rámci jeho keynote, plánované na pátek 4. září 2020, můžeme těšit. Uvidíme první outdoorové hodinky značky Honor a nový notebook s procesorem AMD Ryzen řady 4000. Konference bude přenášena online, takže fanoušci z řad veřejnosti získají novinky stejně rychle jako účastníci na místě.

U hodinek Honor dokonce v náčrtku naznačil jejich designovou podobu. Mají přinést robustnější konstrukci než aktuální model MagicWatch 2 a také více sportovních funkcí. Zaměří se hlavně na outdoorové aktivity, jako je turistika nebo horolezectví.

Váš názor Další článek: Brzy se v tom budeme ztrácet. Samsung připravuje tři nové skládačky řady Z Fold

Témata článku: Honor, Hodinky, IFA, Keynote, Tisková konference, AMD, MagicWatch, Notebook, Novinka, Outdoorová aktivita, Veletrh


Určitě si přečtěte

O tom, jak DxO zadupal špičkový Samsung. Kritika se cení, ale nesmíte při ní dělat chyby
Filip KůželJan LáskaMartin Miksa
DxOMarkTýden mobilně
Garmin Pay funguje skvěle, ale jak do hodinek dostat i věrnostní karty?
Filip Kůžel
Bezkontaktní platbyChytré hodinkyGarmin
Možná ho máte i vy. Nejprodávanějším mobilem roku 2020 je...
Jan Láska
ŽebříčkyStatistika
Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 13 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 26

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny