Honor V40 na první fotografii: velký modul fotoaparátu a 50Mpx senzor

Pár dní před premiérou nového Honoru V40 unikla na veřejnost podoba vlajkového smartphonu dnes už samostatné čínské značky. Na sociální síti Weibo se objevil vizuál odhalující zařízení tentokrát z obou stran.

Klepněte pro větší obrázek
Honor V40 5G se ukazuje rovnou ve třech barvách | Zdroj: Weibo

Přední strana připomíná model Mate 40 Pro dříve sesterské značky Huawei, modul fotoaparátu na zádech je ale řešen jiným způsobem. Uspořádání čoček je podobné jako u některých smartphonů Xiaomi – objektiv primárního fotoaparátu je samostatně nahoře, pod ním jsou pak poskládány ostatní prvky.

O fotoaparátu Honoru V40 je zatím známo jen tolik, že bude obsahovat 50Mpx senzor na hlavním objektivu. Z fotografie vyplývá, že další objektivy budou dva, doplní je samostatný senzor laserového zaostřování a LED blesk. Na výběr budou nejméně tři barevné varianty – černá, perleťová a růžovo-zlatá. Čínskou premiéru si novinka odbude v pondělí 18. ledna.

Diskuze (4) Další článek: Samsung dnes představí řadu Galaxy S21. Sledujte premiéru v přímém přenosu

Témata článku: Honor, Smartphony, Fotoaparát, Spekulace, Premiéra, Fotografie, Trojitý fotoaparát, ToF, Honor, Senzor, Objektiv, Tim of flight, Weibo, Modul, Mobilní telefony Honor na Heureka.cz