Honor zve do svého Klubu. Do aplikace se nově přihlásíte přes Google účet

Honor potvrzuje své odhodlání znovu se plně spolehnout na aplikace a služby Googlu. Ty v éře, kdy ještě patřil pod společnost Huawei, nemohl kvůli americkým sankcím používat, nyní už je firma skoro rok samostatná a embargo se na ni nevztahuje, ačkoli někteří američtí politici se poslední dobou snaží, aby tomu bylo naopak.

Klepněte pro větší obrázek

Dalším důkazem plného zapojení ekosystému Googlu je vydání klubové aplikace Honor Club v marketu Obchod Play. Aplikace byla už dříve dostupná na marketu AppGallery, nyní mění design a rozšiřuje se i do Googlu. Právě přihlášení přes účet Googlu označují tvůrci vedle vylepšené grafiky jako jednu z hlavních nových aplikace.

Honor Club je klasickou servisně-zákaznickou aplikací, kterou používají i jiní výrobci (např. Samsung Members, My Huawei atd.). Najdete zde návody, jak používat zařízení, jak jej spárovat s příslušenstvím, nechybí diskuzní fórum fanoušků, ani nejnovější informace o značce a jejích produktech. Honor Club můžete zdarma pro Android stáhnout zde.

Řada Honor 50 by se měla co nevidět objevit i v Evropě:

Váš názor Další článek: Stejný název a stále stejné cíle. Po Instagramu nabídne Reels i mateřský Facebook

Témata článku: Honor, Android, Mobilní aplikace, Sankce, AppGallery, Evropa, Klub, Účet, Aplikace, Obchod, Samsung Members, Honor Club, Telefony s Androidem na Heureka.cz