HP Tronic nově nabízí pojištění mobilů a tabletů rovnou při jejich pořízení

HP Tronic nově nabízí pojištění mobilů a tabletů rovnou při jejich pořízení

Společnost HP Tronic, jakožto provozovatel prodejních sítí Datart, Euronics a internetového obchodu Kasa.cz spouští Pojištění nahodilého poškození a odcizení, které je zaměřeno na mobilní telefony, tablety, notebooky či fotoaparáty. Pojištění se vztahuje na náhodné poškození nebo úplné zničení přístroje, přičemž v 90 % případů se jedná o zničení displeje. Pojištění si můžete sjednat rovnou při koupi mobilních zařízení, a to na jeden až dva roky. Pojistka platí po celém světě,  a zajišťuje ji BNP Paribas Cardif Pojišťovna.

Pojištění lze sjednat již za cenu několika korun na den, oprava poškozeného telefonu bývá obvykle provedena do tří pracovních dní od odevzdání poškozeného zařízení kurýrovi. Pokud přístroj nelze opravit, popř. se oprava nevyplatí nebo dojde k odcizení telefonu, získá uživatel náhradní telefon. Ve všech případech je (oprava, totální škoda či odcizení) je třeba doplatit spoluúčast podle výše prodejní ceny telefonu.

Mobilní telefony a tablety
(prodejní cena v Kč)
Spoluúčast (v Kč)
 
do 3 999 500
4 000 – 6 999 700
7 000 – 9 999 1 000
10 000 – 16 999 1 500
nad 17 000 2 000

Pojišťovna do spoluúčasti nezahrnuje amortizaci v podobě tzv. časové ceny, za každý pojistný rok můžete u pojistky uplatnit až dvě pojistné události. Detaily pojištění a úplné znění podmínek najdete zde. Ve všech dokumentech, které jsme prostudovali, však chybí to nejdůležitější - měsíční úhrada za pojištění. Přesnou částku se tedy dozvíte až při uzavření smlouvy.

Diskuze (7) Další článek: Pokémon Go z pohodlí domova? Vývojář si mne ruce, tržby stouply o 70 procent!

Témata článku: Smartphony, Tablety, Pojištění, Datart, Prasklý displej, Servis, Spoluúčast, Telefon, HP Tronic, BNP Paribas, Mobil, Pořízení, Prodejní cena, Oprava, Odcizení, Tron, MOBI


Určitě si přečtěte

Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin