Hrajte o valentýnské „flešky“ GoodDrive s vlastním věnováním

Pár otázek, trocha štěstí a originální dárek je váš. Máme pro vás 10 flashdisků značky GoodDrive, do kterých vám necháme vypískovat libovolný nápis.

Máme pro vás deset kusů 4GB USB 2.0 GoodDrive Edge flashdisků ve speciální edici Valentine. A nemyslete si, že tyhle „flešky“ dostaly svůj valentýnský přívlastek jenom kvůli růžové barvě… Jejich hlavní kouzlo spočívá v tom, že vám na tělo USB-paměti necháme vypískovat libovolný nápis. Z obyčejného příslušenství se tak stane originální dárek pro přítelkyni k Valentýnu, ale využití jistě najde i mimo 14. února. S tímto datem budeme počítat i při rozesílání výher, dostanou se k vám nejpozději 12. února.

Klepněte pro větší obrázek

Pravidla jsou jednoduchá. Přejděte na soutěžní formulář, správně odpovězte na pět jednoduchých otázek (nápovědu hledejte na webu www.GoodRam.com) a vepište krátký reklamní slogan pro libovolný produkt značky GoodRam. V tomto bodě si nebudeme hrát na uměleckou porotu, ale přece jen chceme, abyste alespoň trochu snahy projevili. Jinými slovy, odpovědi typu „xxx“ neuznáme a podobné hlasy vyřadíme. Hrát můžete v pondělí 1. a úterý 2. února, každý jedinec určený jménem, poštovní a e-mailovou adresou může odeslat pouze jeden platný hlas.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Takto vypadá 4GB USB 2.0 GoodDrive Edge Valentine special edition s vypískovaným ukázkovým textem
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
A toto jsou lechtivé plakátky, kterými GoodRam své neobvyklé „valentýnky“ propaguje

O půlnoci z úterka na středu soutěž uzavřeme, vyřadíme chybné, nebo duplicitní odpovědi, chronologicky řazenou databázi rozdělíme na jedenáct stejných dílů, na jejichž pomezí budou jména deseti šťastlivců, kterým pošleme valentýnské flashdisky GoodRam. Pokud se (hranice mezi dvěma z jedenácti výše zmíněných dílů) trefí přesně mezi dvě odpovědi, cenu pošleme autorovi té, která je v systému zapsaná později.

Soutěžní formulář

Soutěž byla ukončena, seznam výherců najdete zde.

Diskuze (4) Další článek: Vánoce vytáhly trh s mobily z krize (analýza)

Témata článku: Soutěže, Originální dárek, Good, Hra, Valentýn, Reklamní slogan


Určitě si přečtěte