Flying Stickfighter a Golden Revolver (mobilní hry)

Vžijte se do role studenta Zolu a bojujte proti každodennímu chaosu. Poradíme, jak přežít střední školu a vypravíme se i na divoký západ.

Vyzkoušejte nejčerstvější novinky v mobilních hrách: školní mlátičku Flying Stickfighter, sociální simulátor z prostředí střední školy Surviving High School, militantní bojovku Fullmetal Fortress a střílečku z divokého západu Golden Revolver. Hry by měly být podporovány většinou v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Flying Stickfighter

Z nudné hodiny matematiky se během chvilky může stát bitevní pole potřísněné krví nepřátel. Že ne? To bychom tu nesměli mít autory z eFusionu, kteří se rozhodli přivést do škol zákon a pořádek. Nemusíte se bát, tentokráte totiž nebudou padat hlavy z „oblíbených“ předmětů, ani nebudete střílet do nebohých studentů, ale obléknete si super oblek, díky kterému se rázem z obyčejného studenta stane Flying Stick Fighter a ze školních lavic se pustí do tvrdého boje proti špatným studentům v ponurých chodbách jedné střední školy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Po celou dobu si tak klestíte cestu hromadou nepřátel, kteří si ve většině případů přímo říkají o ránu silným úderem nebo něčím, co zrovna máte při ruce. Váš charakter ostatně ovládá pěknou řádku komb jako letící kopy, speciální útoky hlavou nebo smrtící údery. Celou dobu jen chodíte sem a tam, abyste potrestali šikanující studenty. Grafické zpracování rozhodně neurazí. Autoři se snažili o výtvarnější ztvárnění celé hry, protože všechny končetiny vašeho hrdiny a nepřátel jsou vykreslené jako čáry tužkou, takže ve výsledku celá grafika vypadá jako amatérská kresba středoškoláka, možná právě tohle navodí celkovouškolní atmosféru a vnese svěží vánek do školních lavic, kde se taky konečně můžete věnovat něčemu jinému, než nudnému výkladu učitele.

Flying Stickfighter (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HRBZQ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Surviving High School

V Surviving High School nezabíjíte hordy špatných studentů, i když se vlastně také snažíte přežít. Boj o holý život z nás zažil snad úplně každý. Střední školu si totiž absolvujete ať chcete nebo ne. Někteří na ni vzpomínají s oblibou a jiní zase s hrůzou jako na nejhorší léta strávená v prostředí šikanyzátorů a dalších negativních elementů. Kam se zařadíte vy? Budete totalní outsider, nebo se stanete miláčkem třídy? Záleží jen na vás.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V Surviving High School roztočíte kolotoč událostí, ve kterých ukážete všechny stránky vašeho charakteru. Autoři vám předkládají různé životní situace, na které odpovídáte a plníte hromadu dalších úkolů jako úspěšné dokončení taneční soutěže, vedení hudební skupiny nebo dokonce balení vaší tajné lásky. Surviving High School je vlastně interaktivní příběh, ve kterém se proklikáváte situacemi a hrajete zábavné mini-hry. Pro teenagery a mladší hráče nutnost!

Surviving High School (simulátor):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HHZCD na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Fullmetal Fortress

Zábavná akční hra, ve které s vaší obrněnou pevností odoláváte hordám nepřátelských tanků a dalších futuristických vozítek. Jako velitel dostanete na starost pohyblivé monstrum, ve kterém se postavíte na odbor proti nepřátelům a musíte bojovat proti totalní přesile. Hra se velmi jednoduše ovládá, protože k manipulaci pevnosti stačí pouze směrové klávesy doprava a doleva nebo joystick vašeho mobilního telefonu. Obrněná masa železa se totiž posouvá po kolejnicích sem a tam, takže před sebou můžete pozorovat hemžící se nepřátelské jednotky, které na vás pálí jednu salvu za druhou a chtějí prorazit obranné linie jindy poklidného města.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Grafické zpracování je trochu slabší záležitostí a celý titul spíše zařazuje do béčkové kategorie. Fullmetal Fortress hold moc dobře nevypadá a o to hůře se ještě hraje. Celková zastaralost a slabý herní koncept posouvá tuhle hru o pár let zpět. K dobru alespoň zůstává fakt, že autoři nezaháleli a vytvořili verze pro slabší modely mobilních telefonům a také si dali tu práci přeložit hru do devíti světových jazyků.

Fullmetal Fortress (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HFJXP na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Golden Revolver

Drsný divoký západ se stal námětem mnoha akčních filmů, nezaměnitelných příběhů a legend. Jednu takovou legendu se vám snaží vyprávět i autoři Golden Revolver. V roli nepřemožitelného lovce a pistolníka se po hlavě pustíte do sestřelování banditů v různých prostředí, která by jako z oka vypadla filmovým scénám stařičkých westernovek. Zlatým revolverem kosíte ve špinavých lokálech divokého západu vykukující nepřátele a sbíráte také různé bonusy. Detailní prostředí se povedlo na jedničku a vystihuje drsnou dobovou atmosféru. Golden Revolver je dynamická akce, ve které se ani na chvíli nezastavíte a váš zlatý revolver si nikdy nevydechne.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Golden Revolver (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HARDK na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: „O2 Československo“: Slováci k nám volají levněji než my sami

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Divoký západ, Úspěšné dokončení, Gold, Akční hra, Speciální útok, Outsider, MOBI, Mobil, Béčko, Herní konceptJak bez rootu odinstalovat z Androidu nepotřebné aplikace a bloatware? Stačí propojení s PC

Jak bez rootu odinstalovat z Androidu nepotřebné aplikace a bloatware? Stačí propojení s PC

** Potřebujete v Androidu uvolnit místo? ** Běžná odinstalace aplikací nemusí u tzv. „bloatwaru“ fungovat ** Nemusíte rootovat, ale vystačíte si se sadou nástrojů ADB

Martin Chroust
BloatwareJak...Android
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Ťuk ťuk, kdo tam? Naučte svůj Android reagovat na dvojité či trojité poklepání na zádech

Ťuk ťuk, kdo tam? Naučte svůj Android reagovat na dvojité či trojité poklepání na zádech

** Neumí váš telefon rozeznat poklepání prsty na zádech? ** Není to žádný problém, tato aplikace to váš smartphone naučí ** Základem je správné nastavení rozměrů a citlivosti

Martin Chroust
GestaMobilní aplikaceAndroid
Nedají si pokoj. Laciné kopie Samsungu Galaxy S22 znovu předběhly originál. Jejich nákupem se zaručeně spálíte

Nedají si pokoj. Laciné kopie Samsungu Galaxy S22 znovu předběhly originál. Jejich nákupem se zaručeně spálíte

** Ještě před premiérou můžete v ruce držet S22 Ultra... **...jenže to není Galaxy a Samsung ani náhodou ** Jak nenaletět na bombastické specifikace telefonů „za hubičku“?

Martin Chroust
AliExpressČínaKopie
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Desmondova trilogie Assassin

Desmondova trilogie Assassin's Creed měla původně končit cestou do vesmíru

V průběhu vývoje se u her častokrát mění spousta věcí a jinak tomu nebylo ani v případě Assassin's Creed.

Martin Nahodil
Assassin's Creed
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět