HTC U11 EYEs je další protáhlý smartphone od Tchajwanců. Umí se odemknout pomocí obličeje

HTC představilo nový model U11 EYEs. Novinka je v podstatě variací na protáhlý vlajkový model U11+ s tím, že U11 EYEs směřuje spíše do vyšší střední třídy. Název modelu poukazuje na dvojici selfie kamer na přední straně, které fotí v portrétním režimu i s rozmazáním pozadí. Telefon také umožní odemykání pomocí obličeje.

O výkon se stará procesor Snapdragon 652 doplněný 4GB operační pamětí a 64GB vnitřním úložištěm. Baterie má stejnou kapacitu jako v případě HTC U11+, to znamená 3 930 mAh. Nesmí chybět ani dnes už typická funkce pro smartphony HTC – rám Edge Sense citlivý na dotyk. Povrch zařízení je skleněný v designu Liquid Surface.

Zařízení je odolné proti vodě a prachu podle stupně krytí IP67. Obsahuje šestipalcový Full HD IPS displej s poměrem stran 18 : 9. Zadní fotoaparát má pouze jednu čočku, ale zato se světelností f1.7. Ultrapixelový senzor nabídne 12 milionů bodů a nechybí ani optická stabilizace obrazu. Novinka bude v prodeji zatím jen na Tchaj-wanu, a to v přepočtu za necelých 11 tisíc korun.

Připomeňte si modely HTC U11+ a U11 Life:

Váš názor Další článek: Samsung rozdá olympionikům speciální bílou verzi Galaxy Note 8

Témata článku: HTC, Smartphony, Střední třída, Operační paměť, HTC Sense, Liquid Surface, Skleněná konstrukce, Edge Sense, Duální fotoaparát, Stejná kapacita, Smartphone, Optická stabilizace, Tchajwanec, Zadní fotoaparát, Nový model, Rozmazání, Portrét, Portrétní režim, Ceramic, Tchajwan, Stupeň krytí, Obličej, Vnitřní úložiště, Model, Full HD IPS


Určitě si přečtěte