Huawei chystá další slevovou akci. Nejrychlejším nabídne mobil a hodinky za stovku

Huawei připravuje další ze série živých slevových akcí, kdy krátkodobě výrazně sníží cenu vybraných produktů a nabídne je k prodeji nejrychlejším zájemcům. Další kolo slev má název „Den plný Huawei benefitů“ a proběhne na e-shopu Huawei ve středu 23. června.

Klepněte pro větší obrázek

Pouze po dobu několika hodin budou tentokrát v prodeji za 99 Kč chytré hodinky Huawei Watch GT, WiFi router Huawei WS318n a chytrý telefon Huawei P40 Lite E. Výrazně levnější budou i další produkty, např. zcela bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 3i, vybrané notebooky a tablety. Všechny zlevněné produkty v rámci této akce naleznete v galerii tohoto článku.

Den plný Huawei benefitů odstartuje 23. června v 8 hodin ráno. Slevy na řadu produktů budou k dispozici celý den až do půlnoci. Ty nejzajímavější nabídky budou omezeny nejen počtem kusů, ale i časem, kdy je bude možné v rámci takzvaných Flash Sales objednat. Časy bleskových výprodejů jsou stanoveny na 8:00 (hodinky), 12:00 (router) a 20:00 hodin (smartphone).

Tyto hodinky můžete ve slevové akci získat za 99 Kč:

Doprava zboží je u produktů z bleskového výprodeje zdarma, u objednávek do 15 hodin Huawei zaručuje doručení druhý den. Pro zapojení do slevové akce je třeba se předem na e-shopu zaregistrovat a následně přihlásit se svým uživatelským účtem.

Diskuze (1) Další článek: Přesně za týden. Samsung na virtuálním MWC ukáže své nové mobilní produkty

Témata článku: Huawei, Hodinky, Akce, Nákup a ceny, Slevy, E-shop, Chytrý telefon, Akční nabídka, Huawei Freebuds, Slevová akce, Mobil, Produkt, Flash SalesVybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

HDMI 2.1 letos dorazilo v plné síle a už není výsadou několika televizorů. Co přináší hráčům? A co filmovým fanouškům?

Jaromír Puk
Televizory
Nové barvičky i ikonky. Takhle bude vypadat Malování ve Windows 11
Lukáš Václavík
Windows 11Grafický editor