Huawei dovezl špunty Freebuds 3i s potlačením hluku. Identický model má i jiná značka

Huawei začíná prodávat nový model zcela bezdrátových sluchátek Huawei Freebuds 3i. Sluchátka mají tentokrát provedení špuntů s tyčinkou a umí aktivně potlačit hluk. K dispozici je momentálně bílá varianta, černá dorazí ještě v průběhu června. Sluchátka se prodávají s doporučenou koncovou cenou 2 799 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Tohle jsou identická dvojčata: sluchátka Honor Magic Earbuds a Huawei Freebuds 3i

Pokud se vám zdá, že jste podobný model už někde viděli, máte pravdu. Huawei Freebuds 3i jsou totiž identická sluchátka s již prodávanými Honor Magic Earbuds. Liší se prakticky jen logem na krabičce a jednou barevnou variantou (Honor má v nabídce místo černé tyrkysovou). Cenový rozdíl zhruba 200 Kč je taktéž zanedbatelný.

Zopakujme si ještě hlavní parametry Huawei Freebuds 3i, resp. Honor Magic Earbuds. Každé ze sluchátek váží zhruba 5,5 gramu a obsahuje 10mm dynamický měnič. Nepřetržitě vydrží hrát tři hodiny, poté je potřeba nabít sluchátka v pouzdře, které dodá energii na dalších zhruba 11 hodin. Krabičku nelze dobíjet bezdrátově, ale pouze pomocí USB-C kabelu.

Každé sluchátko obsahuje trojici mikrofonů, které se podílejí na odstranění šumu při telefonování, i na funkci aktivního potlačení hluku (ANC) při poslechu hudby. Sluchátka podporují Bluetooth 5.0 a kodeky SBC a AAC.

Diskuze (4) Další článek: Sygic vylepšil placenou navigaci, nově upozorní i na mobilní radary

Témata článku: Honor, Huawei, , , , , , , Huawei Freebuds, Model, Jin, SPU, Honor Magic Earbuds, Free +, Hluk, Africký národní kongres, Špunt, F +, Potlačení, AAC, Sluchátko