Huawei má dárek ke Dni matek. Nabídne slevy až 50 % a notebook za 1 Kč

Huawei uspořádá další slevovou akci, tentokrát k příležitosti Dne matek. Slevový stream „Live Sales“ proběhne na Facebooku značky už s předstihem proti tomuto svátku, a to dnes vpodvečer, ve středu 5. května od 18 hodin. Sledující budou moci během zhruba hodinu trvajícího živého přenosu získat vybrané produkty na e-shopu Huawei Store s až 50% slevou nebo si zakoupit prémiový notebook za symbolickou 1 Kč.

Hlavním lákadlem akce budou dámské hodinky Huawei Watch GT 2 v barvě Rose Gold s kovovým řemínkem. Jejich cena klesne o 46 % na z 5 899 Kč na 3 199 Kč. Zlevní i robustnější pánské Huawei Watch GT 2, a to o 45 % z původních 4 899 Kč na 2 699 Kč. Levnější variantou chytrých hodinek jsou pak Huawei Watch Fit zlevněných z 2 499 Kč na 1 499 Kč.

V kategorii zcela bezdrátových sluchátek bude možné zakoupit špičkový model Huawei Freebuds Pro, jehož cena klesá o třetinu na 2 999 Kč namísto původních 4 399 Kč. Akční cenu 1 799 Kč si udrží i nejnověji uvedený model sluchátek Huawei Freebuds 4i. Ve slevě bude i router Huawei AX3, monitor Huawei Display 23.8 a další produkty.

Jednotlivé slevy budou vyhlašovány a na e-shopu zpřístupňovány postupně.  Během večera moderátoři vyhlásí také několik soutěží o velmi zajímavé ceny. Tou hlavní bude nejvyšší model z řady notebooků Huawei MateBook X Pro ve specifikaci Intel Core i5 a 512 GB SSD. Běžně stojí 37 999 Kč, jeden výherce jej získá za symbolickou 1 Kč.

Diskuze (1) Další článek: Huawei už má téměř hotový Harmony OS 2.0. Od stávajícího EMUI 11 se tolik neliší

Témata článku: Huawei, Hodinky, Slevy, E-shop, Dárek, Akční nabídka, Facebook, SSD, Den matek, Notebook, Huawei Watch Fit, Rose Gold, Huawei Store, Huawei Freebuds, Sleva, Pevné SSD disky na Heureka.cz