Huawei motivuje vývojáře. Tvůrci nejlepších aplikací si rozdělí přes 20 milionů

Huawei motivuje vývojáře. Tvůrci nejlepších aplikací si rozdělí přes 20 milionů

Huawei spouští další ročník soutěže pro vývojáře aplikací na ekosystém Huawei Mobile Services (HMS). Celková výše odměn letošního ročníku soutěže AppsUP je v přepočtu 21 milionů korun. Cílem programu je inspirovat talentované vývojáře z celého světa k vytváření nových aplikací pro platformu Huawei.

Klepněte pro větší obrázek
Vizuál vývojářské soutěže AppsUP 2021 | Zdroj: Huawei

Soutěžící zapojení do AppsUP se budou podílet na vytváření lokalizovaných aplikací v ekosystému HMS společnosti Huawei. Vypsáno je několik kategorií a do soutěže se mohou zapojit účastníci z regionů Evropa, Tichomoří, Latinská Amerika, Blízký východ & Afrika a Čína. Letošním tématem je „HMS Innovate for All“ (Inovace HMS pro všechny). Kromě finančních odměn získají finalisté také propagaci své aplikace v marketu Huawei AppGallery.

Nejlepší aplikace se objeví i v marketu Huawei AppGallery:

Zájemci se mohou registrovat do soutěže prostřednictvím oficiálních webových stránek od 10. června do 20. srpna. Zaregistrovat se leze buď jako jednotlivec, nebo jako tým až o třech členech. Všechny aplikace musí být vyvinuty s využitím vybraných funkcí HMS Core a odeslány ke kontrole prostřednictvím webové stránky soutěže do 18. srpna 2021. Porota složená z odborníků z oblastí technologie, financí a her poté posoudí každou aplikaci na základě její funkčnosti, inovativnosti, společenského přínosu a uživatelského zážitku.

Kategorie Europe Awards:

  • Best App (3 vítězové)
  • Best Game  (3 vítězové)
  • Best Social Impact (3 vítězové)
  • Excellent Student Award (3 vítězové)
  • Tech Women’s Award (3 vítězové)
  • Best HMS Core Innovation Award (3 vítězové)
  • All Scenario Coverage Award (1 vítěz)
  • Honourable Mention (5 vítězů)
Diskuze (1) Další článek: POCO představuje výkonný M3 Pro 5G. Startuje POCO MANIA!

Témata článku: Huawei, Mobilní aplikace, Aplikace, Čína, Huawei AppGallery, Pro vývojáře, HMS, Webová stránka, Tichomoří, Best App, Huawei Mobile Services, Vývojář, Vítěz, Evropa, Best, HMS Core, Afrika, Latinská AmerikaNokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červenci 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červenci 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny