Huawei přináší nové aplikace pro Watch GT 2 Pro – fotbal, pohyb i muzika

Huawei společně s vývojáři rozšiřuje portfolio aplikací, o které se dají obohatit jeho chytré hodinky Watch GT 2 Pro. Ačkoli se platforma Lite OS, na které hodinky běží, profilovala spíše jako uzavřená se zaměřením na co nejdelší výdrž na baterii, na podzim loňského roku výrobce systém částečně otevřel a dal tak vývojářům možnost přicházet s vlastními aplikacemi.

Těch jsou nyní pro hodinky k dispozici zhruba dvě desítky, v další vlně přicházejí tituly z oblasti hudební, sportovní nebo organizace času. K dispozici jsou i další jednoduché, převážně logické hry. Aplikace se do hodinek instalují pomocí aplikace Huawei Zdraví na spárovaném smartphonu. Vedle hodinek Huawei umožňují instalaci i podobně koncipované hodinky Honor Watch GS Pro.

Výběr nových titulů pro Huawei Watch GT2 Pro:

  • FotMob monitoruje týmy a jednotlivá fotbalová utkání po celém světě (včetně např. Bundesligy, Evropské ligy UEFA, Premier League, naší 1. české fotbalové ligy a další). Přímo na hodinky dostanete upozornění na aktuální zápasy, jejich výsledky i podrobný popis utkání včetně karet, střídání, střelců gólů atd.
  • Fit je aplikace, kterou ocení každý, kdo potřebuje například zhubnout, udržet se ve formě nebo se připravit na vytrvalostní běh. Služba, která je částečně zpoplatněná, nabízí jednotlivé tréninky pro nejrůznější účely. Část lze vyzkoušet zdarma. Hodinky jednak zaznamenávají průběh cvičení a haptickou odezvou i zvukem dávají přirozeně vědět o chystané změně
  • eSound má být obdobou Spotify, nabízí zcela zdarma ke streamovanému i offline poslechu hudbu všech žánrů. Najdete zde veškeré aktuální novinky, které si můžete do mobilu i stáhnout pro případ, že se právě pohybujete mimo dosah internetu. Chytré hodinky HUAWEI pak umožňují pohodlné ovládání aplikace bez nutnosti neustále vyndávat mobil z kapsy.
  • MyTuner nabízí k poslechu tisíce internetových stanic z celého světa a samozřejmě i z Česka. Přímo na hodinkách si posluchač může vybrat svůj oblíbený podcast nebo stanici, regulovat hlasitost a ukládat oblíbené položky.
  • TickTick je jednoduchá aplikace typu „to do“ pro každého, kdo nerad zapomíná. Na úkoly, které si na mobilu uložíte, vás ve vybraný den a hodinu hodinky upozorní. Zároveň si na nich můžete kdykoliv stav úkolníčku zkontrolovat.
Diskuze (1) Další článek: Chcete, aby herní mobil vypadal jako běžný telefon? Pak je tu Red Magic 6R

Témata článku: Huawei, , , , , , Mobil, Česká republika, Muzika, Watch, Lite OS, Fotbal, Aplikace, F +, Premier League, Instalace, Vývojář, Watch GT, Pro +,