Huawei přiváží do Česka atraktivní oranžovou variantu smartphonů P30 a P30 Pro

Huawei dosud na českém trhu nabízel svoje vlajkové smartphony P30 a P30 Pro ve třech barvách – černé (Black), modro-fialové s gradientem (Breathing Crystal) a modro-zelené s gradientem (Aurora). Existuje ale ještě oranžová s gradientem (Amber Sunrise), se kterou si čínský výrobce dal na čas a nyní ji konečně dováží na náš trh u obou uvedených modelů.

Jak uvádí Huawei, jeho oranžový odstín je inspirovaný aurou a připomíná letní oblohu při východu slunce. Vytvořit požadovanou barvu byla pro inženýry velká výzva, kterou se jim podařilo zdolat až pomocí dobře zvládnuté technologie vrstvení velmi tenkých filmů skla. Výsledná vrstva potom vytváří efektní odlesky a zdůrazňuje hladkou strukturu.

Cena smartphonů v novém oranžovém odstínu zůstává stejná jako v případě dříve uvedených barev – tzn. 15 999 Kč v případě Huawei P30 (paměť 6 + 128 GB) a 22 499 Kč za Huawei P30 Pro (pouze v paměťové verzi 6 + 128 GB). Výrobce navíc až do konce června nabízí k nákupu modelů řady P30 (v jakékoli barvě) dárek zdarma (více zde).

Diskuze (16) Další článek: Samsung dotáhl úpravy Galaxy Foldu, Huawei Mate X bude mít zřejmě problém

Témata článku: Huawei, , , , , , , Huawei P30, Huawei P30 Pro, SMA, Var, Barva, Aurora, Sunrise, Breathing Crystal, Black, Amber Sunrise, Česká republika, Pro +, Varianta, Východ slunce