Huawei Nova 9 SE jde do prodeje i v Česku. Nejrychlejší zájemci získají chytré hodinky jako dárek

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 15

Názory k článku

21. 03. 2022 15:55

Tento telefon ma vsetkych 5 fotakov (snimacov) rovnakych ako Realme 8 Pro. Tam sa ich podoba konci - Huawei ma IPS LCD (Realme AMOLED), slabsi cipset, mensiu baterku, hybridny slot na kartu/sim (Realme dedikovany), nema jack, nema proximity sensor, nema Google sluzby, je o dost vacsi (4mm), a je drahsi.Nevidim jediny dovod preco kupit tento Huawei a zaoberat sa tym ako nahradit Google sluzby, ked konkurencia ktora Google sluzby ma toho ponuka za mensie peniaze ovela viac. Ani v jednom jedinom parametri nie je to Huawei lepsie ako to Realme.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
11. 03. 2022 22:19

chro delal est. ló, kva hló, ló neuguje, va, sis ric kva haló. pší stroj

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
11. 03. 2022 14:07

Psal jsem panu Láskovi ohledně dle mého názoru přílišné náklonnosti tohoto serveru ke značce HUAWEI. Bohužel jsem nepochodil a můžete si přečíst proč.
Dobrý den,
děkuji za Váš podnět. Jsme zcela apolitický technický web, který se věnuje mezi jinými tématy testování mobilních zařízení. Země původu daného zařízení, tamní politické zřízení nebo zázemí dané firmy nás v podstatě nezajímá do okamžiku, než nějaká naše státní (případně evropská) autorita prohlásí jejich produkty nebo služby za škodlivé nebo nebezpečné. Což se v případě koncových zařízení Huawei (telefonů, tabletů, počítačů) zatím nestalo.
Chápu Vaše rozhořčení nad současnou politickou situací ve světě a věřte, že ani já z ní nemám žádnou radost. Já například osobně ze své pozice už několik let bojkotuji pracovní návštěvy Číny, ačkoli mě tam mnoho tamních firem opakovaně zve. Ale to je individuální přístup každého člověka a rozhodně jej nechci promítat do našeho webu a tímto jej politizovat.
Jsem přesvědčen, že nezávislá a poctivá recenze libovolného produktu neznamená automaticky propagaci dané značky. Například poslední recenze telefonu Huawei u nás na webu (model P50 Pocket) nedopadla pro produkt nijak zvlášť slavně, takže nás jistě nikdo nemůže v tomto směru podezřívat z pozitivní zaujatosti.
Občas nás v diskuzích nějaký čtenář nařkne z toho, že "si nás firma XY platí". Můžu Vás ujistit, že veškeré obchodní aktivity našeho vydavatelství jsou od redakční činnosti striktně odděleny, a tudíž nemají na výsledek recenzí žádný vliv. Stejně jako já nemám přehled o žádných reklamních kampaních, které vydavatelství právě realizuje, tak obchodní oddělení neví, jaké produkty jakých značek my v redakci právě testujeme a jak v našich recenzích dopadnou.
Snad jsem tímto zodpověděl Vaši připomínku a vysvětlil náš přístup k věci.
Děkuji, s pozdravem
Jan Láska

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (12)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor