Huawei prodlouží záruku o půl roku a dá slevu na originální náhradní díly

Huawei si na začátek nového školního roku připravil servisní akci pro své zákazníky. V období od 6. září do 17. října prodlouží u mobilů klasickou dvouletou záruku o dalších 6 měsíců, dá slevu 50 % na značkové náhradní díly, slevu 20 % na opravu mobilů a tabletů a vymění baterii už od 499 Kč. Prodloužená záruka platí pro všechny stávající i nové záruční uživatele chytrých telefonů Huawei. O prodloužení je možné požádat v aplikaci My Huawei App.

Klepněte pro větší obrázek
Postup, jak získat slevové kupony na opravu a prodlouženou záruku | Zdroj: Huawei

V rámci akci si zákazník může nechat vyměnit obrazovku, zadní kryt nebo základní desku u vybraných modelů za akční ceny. Za výměnu LCD displeje zaplatíte od 1 399 Kč, cena výměny zadního krytu začíná na 999 Kč a novou základní desku pořídíte od 1 499 Kč. Na náhradní díly dává Huawei až 90denní záruku.

Pokud už vaše zařízení není v záruce a potřebuje opravu, v servisním středisku v Praze na Chodově můžete využít slevový kupón na opravu ve výši 20 %. Platí 6 měsíců a vztahuje se na opravu všech mobilů a tabletů Huawei. U vybraných smartphonů lze také vyměnit baterii za zvýhodněnou cenu od 499 Kč. Seznam modelů a ceny naleznete zde.

Smartphony Huawei používají vlastní market s aplikacemi AppGallery:

Diskuze (1) Další článek: Virtuální RAM brzy dorazí i do vybraných Samsungů. První vlaštovkou je Galaxy A52s 5G

Témata článku: Huawei, , , , Mobil, Pro +, Náhradní díl, Oprava, Chodov, AppGallery, Základní deska, Sleva