6
Fotogalerie

Huawei ukryl sluchátka Freebuds 4 do ptačích budek. Najděte je jako první

Huawei připravilo další propagační akci se svými nedávno představenými sluchátky Huawei Freebuds 4. Jedná se o zcela bezdrátová sluchátka s otevřenou peckovou konstrukcí (open fit), s nízkou hmotností a funkcí aktivního potlačení hluku (ANC). Tato sluchátka v hodnotě 3 500 Kč teď budete moci po celém Česku získat v netradiční soutěži.

„Říká se, že ticho léčí. Ale stejně blahodárný vliv na nás mají i zvuky přírody nebo melodie a rytmy, které máme rádi. Společnost Huawei se proto rozhodla spojit vše dohromady. Na klidné místo uprostřed zeleně ve všech 13 krajích a v Praze umístila budku pro ptáky, bez jejichž zpěvu by zážitek z přírody nebyl tím pravým. A pro toho, kdo nový ptačí domek objeví jako první, je připravený dárek v podobě bezdrátových sluchátek FreeBuds 4,“ píše se v anotaci soutěže.

Pokud naleznete ptačí budku na některém z níže uvedených míst, ponechte ji na svém místě, aby se v ní později mohli uhnízdit ptáci. Pokud splníte pokyny uvedené na budce, získáte od Huawei výhru v podobě sluchátek Freebuds 4. Na lov se můžete vypravit do těchto lokalit:

  • Brno – v parku u Janáčkova divadla
  • České Budějovice – na ostrůvku blízko dětského hřiště, poblíž je aquapark a dlouhý železniční most vedoucí přes řeku
  • Hradec Králové – uprostřed Šimkových sadů mezi oběma jezírky
  • Jihlava – ve Smetanových sadech v blízkosti kostela sv. Ducha
  • Karlovy Vary – u řeky Ohře vedle Chebského mostu poblíž loděnice Rafting Ohře a hospůdky Ohře
  • Liberec – v Lidových sadech Petra Bezruče, poblíž zastávky Botanická zahrada a Riegrova, zároveň blízko zoologické zahrady Liberec
  • Lysá nad Labem – u zdi zámeckého parku
  • Olomouc – v Bezručových sadech poblíž pěšiny u řeky vedle Rozária
  • Ostrava – v Komenského sadech v okolí památníku Rudé armády
  • Pardubice – v Bubeníkových sadech poblíž lávky přes Chrudimku směrem k Ideonu
  • Plzeň – v Lochotínském parku, těsně vedle cyklostezky, zhruba 50 metrů od informační cedule
  • Praha – na Petříně v okolí místa, kam se chodí na prvního máje líbat všichni zamilovaní
  • Ústí nad Labem – v Městských sadech kousek od fontánky a Pomníku sovětským hrdinům
  • Zlín – na Benešově nábřeží v parku vedle bývalé restaurace

Určitě si přečtěte

Články odjinud