Huawei unikla roadmapa na rok 2018: v plánu jsou čtyři Honory a 360° kamera

Čínskému Huawei unikla roadmapa produktů mobilní divize, ze které lze leccos odvodit. Stěžejním prvkem bude rozšíření dostupnosti modelů Mate 10 Pro a Mate 10 Lite, což se vztahuje zejména na americký trh. V prvním čtvrtletí se dočkáme i dvou dalších smartphonů Huawei, které se skrývají pod kódovými názvy „Maya“ a „Salina“. Pokud nebudeme počítat USB modem B618, dočkáme se představení fitness náramku, bezdrátové váhy, 360° kamery a jednoho smartphonu pod značkou Honor.

Ve 2. čtvrtletí jsou v plánu modely Huawei P20, P20 Plus a P20 Lite. Mimoto se dostane na USB modem B525 a také na další smartphone pod sub-brandem Honor. Třetí čtvrtletí je v plánu zaplněno pouze dalším Honorem. Poslední čtvrtletí příštího roku má být představen Mate 11 Lite a také další model řady Max Pro. A i v posledním čtvrtletí se na řadu dostane jeden model pod značkou Honor.

Nejbližší tisková konference Huawei se uskuteční na veletrhu CES v Las Vegas. Dočkat bychom se zde mohli zmiňovaného příslušenství a také prvního Honoru plánovaného pro rok 2018.

Těsně před Vánoci představil Huawei nový Honor 9 Lite:

Zdroj Phandroid

Diskuze (1) Další článek: Glukometr, umělá inteligence a další. České start-upy v roce 2017 dobývaly svět

Témata článku: Honor, Huawei, Smartphony, Spekulace, Chytré náramky, Nositelnosti, Únik, Chytré věci, Roadmapa, Wearables, CES, Příslušenství, Plán, Bezdrátová váha, Kódový název, Mayo, Stěžejní prvek, Zmiňované příslušenství, Třetí čtvrtletí, PLA, Model, Kamera, Fitness náramek, #Huawei, Las Vegas


Určitě si přečtěte