Huawei Watch GT 3. Odlehčená verze chytrých hodinek s až dvoutýdenní výdrží

Huawei představil zároveň se smartphonem Nova 9 také novou generaci chytrých hodinek. Dvojice modelů nazvaná shodně Huawei Watch GT 3 se liší velikostí a designem. Jde o odlehčenou alternativu k již prodávaným hodinkám Watch 3. Proti nim nemají GT 3 titanové dýnko a schází jim mobilní konektivita prostřednictvím eSIM. I nové hodinky ale běží na systému Harmony OS.

Klepněte pro větší obrázek
Pro Huawei Watch GT 3 je na výběr několik řemínků z různých materiálů (silikon, titan, kůže, síťovaný nerez) – podle toho se edice nazývají Active, Classic, Elegant a Elite

Hodinky mají kruhový nerezový ciferník o průměru 46 mm u pánské a 42 mm u dámské verze hodinek. Liší se i průměr displejové plochy (1,43 vs. 1,32 palce), přepočtené rozlišení AMOLED displeje je ale u obou modelů stejné 466 × 466 bodů. Tloušťka hodinek činí u většího modelu 11 mm a u subtilnějších 10,2 mm. Dýnko je plastové.

Změří i tělesnou teplotu

Hodinky běží na operačním systému Harmony OS. K ovládání vedle pohybů po dotykovém displeji slouží i rotační korunka s potvrzovací polohou a také tlačítko pro rychlé zpřístupnění sportovních režimů. Na výběr jich je více než 100 včetně plavání – hodinky splňují odolnost 5 ATM. Vestavěné senzory snímají srdeční tep, okysličení krve, tělesnou teplotu a spánkové cykly.

S hodinkami lze také vyřídit hovor, ale pouze na telefonu spárovaném přes Bluetooth. Autonomní eSIM model GT 3 nepodporuje. Nechybí ovšem vestavěná GPS a paměťové úložiště, které nabídne 4 GB prostoru. Hodinky se dobíjejí bezdrátově pomocí tvarované podložky. Baterie má na jedno nabití vydržet až týden u menších a dva týdny u větších pánských hodinek.

Diskuze (104) Další článek: Pro studenty je chytrý telefon samozřejmostí. Bezpečnost dat už tolik ne

Témata článku: Huawei, Chytré hodinky, Video, Harmony OS, Smartwatch, Wearables, Hodinky, Výdrž, Preview, Odlehčená verze, Tělesná teplota, Huawei Watch GT, Model, Active, Elegant, Chytré hodinky na Heureka.czPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Vlastní e-shop za půlden. Přehled platforem pro tvorbu webového obchodu

Vlastní e-shop za půlden. Přehled platforem pro tvorbu webového obchodu

Zprovoznění vlastního e-shopu nemusí znamenat programátorské znalosti a vše je možné zařídit velmi rychle. Krabicových řešení, kdy je připraveno vše od hostingu, správu produktů až po samotné rozhraní obchodu, existuje velké množství. Vybrali jsme čtveřici nejlepších.

Stanislav Janů