Huawei Watch GT 3 SE. Lehké sportovní hodinky, které si můžete vzít i do kanceláře

Huawei přidává do nabídky další model chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 SE. V rámci letošní „gétéčkové“ řady a její třetí generace jde o nejnižší model, který ale i tak přináší poměrně pestrou paletu funkcí, včetně těch zdravotních. Hodinky mají částečně sportovní design, jedinou velikost 46 mm, dodávají se ve dvou barvách s plastovým páskem (zelená a černá) a v prodeji jsou za 4 700 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Výrobce poukazuje zejména na nízkou hmotnost hodinek. Tím, že tělo hodinek je převážně z plastu (přesněji FRP polymeru z kompozitních vláken), činí jejich hmotnost 36 gramů. Pro srovnání nejvyšší titanový model ze stejné řady – Huawei Watch GT 3 Pro – má při zhruba stejných rozměrech o 20 gramů vyšší hmotnost.

Základní porovnání s ostatními modely chytrých hodinek Huawei:

Klepněte pro větší obrázek

Watch GT 3 SE jsou zamýšleny pro smíšené používání s větším akcentem na sport (ještě pokročilejší pro sportovní využití je model Watch GT Runner). Huawei Watch GT 3 SE podporují voděodolnost 5 ATM, která splňuje normu ISO 22810:2010 pro pohyb v hloubce až 50 metrů po dobu 10 minut.

Odolný displej i tělo

Hodinky spolupracují s pěti hlavními satelitními systémy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS a využívají vestavěný pětisystémový polohovací čip GNSS. V nabídce hodinek je více než 100 režimů cvičení, inteligentní běžecké plány a vlastní algoritmus TruSport od Huawei s hodnocením sportovních výkonů a tipy založenými na údajích o cvičení. Nechybí ani možnost sdílet výsledky cvičení v aplikaci Huawei Zdraví nebo připojit účet v aplikaci Strava.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Stejně jako u ostatních modelů řady sází Huawei i tentokrát na kruhový AMOLED displej s průměrem 1,43’’ a přepočteným rozlišením 466 × 466 bodů. Vyšší odolnost hodinek proti nechtěným oděrkám má zajistit sklíčko Corning Gorilla Glass a také vyztužené polymerové vlákno na těle hodinek.

Ze zdravotních funkcí v hodinkách najdeme monitor srdečního tepu, monitor kvality spánku včetně jeho fází a meření okysličení krve. Hodinky běží na systému Harmony OS 2.0, který umožňuje doinstalaci dalších aplikací z marketu Watch AppGallery. Samozřejmostí je zobrazení notifikací z připojeného smartphonu nebo přijetí/odmítnutí hovoru. Hodinky se dobíjejí přes bezdrátovou magnetickou kolébku a na jedno nabití vydrží v závislosti na intenzitě používání 7 až 14 dní.

Diskuze (12) Další článek: Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Huawei, , , , , , , , , Plast, Watch GT Runner, QZSS, Oděrka, Harmony, Huawei Watch GT, GLONASS, Polymer, Paleta, Corning Gorilla Glass, Watch GT, Model,