Huawei Watch GT mají u zákazníků úspěch. Výrobce jich prodal už 2 miliony

Huawei Watch GT mají u zákazníků úspěch. Výrobce jich prodal už 2 miliony

Huawei boduje se svými chytrými hodinkami Watch GT u zákazníků. Od října 2018, kdy byla uvedena první edice na trh, se globálně prodalo už 2 miliony kusů. Během 8 měsíců přibylo ještě několik dalších barevných variant a také menší velikost.

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Huawei Watch GT lze nyní zakoupit ve dvou velikostech a čtyř edicích (Classic, Sport, Active, Elegant) v celkem šesti různých barvách těla i řemínků

Podle výzkumné společnosti IDC prodalo Huawei za první čtvrtletí 2019 v sekci nositelné elektroniky celkem více než pět milionů kusů. Jedná se tak o meziroční nárůst o 282,2 %. Sem jsou ovšem kromě chytrých hodinek započítány i jednodušší trackovací náramky.

Sám Huawei nakonec hodinkám Watch GT říká sport tester, což je přesnější označení vzhledem k tomu, že hodinky neobsahují otevřený systém s možností doinstalace dalších aplikací. Letos v březnu rozšířily sérii Watch GT dvě nové edice Active a Elegant v nových barvách.

Váš názor Další článek: Týden mobilně 490: Česká éra neomezených dat a bezdrátové nabíjení vždy a všude

Témata článku: Huawei, Chytré hodinky, Hodinky, Smartwatch, IDC, Watch GT, Milník, Edice, Elegant, Watch, Huawei Watch GT, Úspěch, Milión kusů, Zak


Určitě si přečtěte