Huawei zkombinoval dámské hodinky a chytrý náramek. Watch Fit Mini vydrží nabitý dva týdny

Huawei přidává do svého portfolia další chytrý náramek. Huawei Watch Fit Mini kombinuje díky poměrně velkému displeji vzhled náramku s elegantními dámskými hodinkami. Prodává se ve dvou velikostech 14 a 16 mm, což znamená délku těla – 16mm verze je tedy protáhlejší. Na výběr je dvojice kožených a jeden silikonový pásek. Novinka přijde na 2 500 Kč.

Náramek má obdélníkový dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,47 palce a rozlišením 194 × 368 bodů. Rám těla je z hliníku, dýnko plastové, hmotnost pouhých 20 gramů (bez řemínku). Můžete s ním i plavat, má známku voděodolnosti 5 ATM, což znamená běžné ponoření pod hladinu. Baterie vydrží pohánět náramek na jedno nabití po dobu až dvou týdnů, při vyšším vytížení má být minimum 10 dní. Dobíjí se v přibalené magnetické kolébce.

Náramek slouží nejen k přijímání notifikací, dálkovému ovládání hudby nebo foťáku ve spárovaném telefonu, ale zejména k monitorování sportovních aktivit. Připraveno je 96 cvičebních módů, kontinuální snímání tepu, monitoring okysličení krve, spánkový a stresový senzor. Ženy ocení i sledování menstruačního cyklu.

Diskuze (1) Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Procvičování pánevního dna, tenisová sociální síť a druhý displej pro PC

Témata článku: Huawei, , , , , Mini +, Velký displej, Vzhled, F +, Kolébka, FIT, Náramek, Dálkové ovládání,