I když jste nešikovní, platit nebudete. Xiaomi opraví neúmyslně rozbitý displej zdarma

I když jste nešikovní, platit nebudete. Xiaomi opraví neúmyslně rozbitý displej zdarma

Zákazníci, kteří si v období 5. října až 10. listopadu zakoupí jednu z novinek Xiaomi 11T nebo Xiaomi 11T Pro, získají speciální půlroční záruku na jednu výměnu displeje telefonu. Pokud dojde k jeho neúmyslnému poškození, bude zákazníkovi opraven nebo vyměněn zcela zdarma.

Záruka je jednorázová a vztahuje se pouze na neúmyslné poškození displeje například pádem telefonu. Nelze ji uplatnit v případě, že byl přístroj poškozen záměrně nebo z důvodu hrubé nedbalosti. Záruka se také nevztahuje na škrábance a jiné povrchové vady. Kryté nejsou ani škody způsobené malwarem, neautorizovaným softwarem nebo aplikacemi třetích stran používaných spotřebitelem.

Představení Xiaomi 11T Pro:

Podmínkou pro uplatnění záruky je pořízení telefonu ve výše uvedeném období u jakéhokoliv oficiálního prodejce Xiaomi produktů na území České republiky, a to jak v kamenném obchodě, tak v e-shopu. Zákazník si musí telefon aktivovat a v případě pojistné události stačí kontaktovat zákaznickou podporu Xiaomi. Během procesu může být požádán o předložení nebo zaslání dodacího listu nebo faktury za nákup.

Diskuze (5) Další článek: Nejenom skládačky. Patent ukazuje, že Apple zkoumá také rolovací displeje

Témata článku: Xiaomi, Záruka, Prasklý displej, Software, Servis, Reklamace, Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Představení, Kamenný obchod, Zákazníci, Displej, Spotřebitel, Telefon, Česká republikaVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android