iPhone 12 má přinést další kontroverzní změnu. Vsadíme se, že nám ji Apple podá jako trojitou výhodu

Když se podíváte na recenze iPhonu 11, nejčastější výtkou je pomalá 5W nabíječka v balení, přestože telefon podporuje rychlé nabíjení. Podle aktuálních spekulací Apple vyřeší problém svérázně...

Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že Apple k iPhonu 12 nedá nabíječku žádnou. A z balení zmizí i drátová sluchátka EarPods. Jak kontroverzní novinku přijme veřejnost, bude záležet na cenách. Pokud zůstanou stejné jako loni, tu publicitu si Apple za rámeček nedá, ale je tu ještě jedna možnost...

Podle starších informací od Jona Prossera by iPhone 12 měl stát 649 dolarů, tedy o 50 dolarů méně než loni iPhone 11. Že je 50 dolarů cena nabíječky a sluchátek, patrně také nebude jen náhoda. V takovém případě by Apple získal hned tři argumenty:

  1. Nižší prodejní cenu iPhonu
  2. Možnost koupit si nabíječku podle gusta a výkonu. Rychlejší a výkonnější bude pochopitelně dražší (prý se chystá 20W model).
  3. Odstranění příslušenství by mohl Apple veřejnosti „prodat“ jako ekologický krok, protože nový telefon nebude znamenat další nabíječku (a později další elektroodpad).

Matoucí je, že levnější má být pouze nejnižší model. Ale znovu připomínám, že jsou to pouze spekulace, navíc už pár týdnů staré a do podzimní premiéry se může lecos změnit.

Bude odstranění příslušenství z balení telefonu dalším trendem, které ostatní výrobci tak rádi následují?

Diskuze (246) Další článek: VYZKOUŠENO: Moshi si hraje s magnety. Výsledkem je originální pouzdro a nevídaná nabíječka

Témata článku: Apple, iPhone, iOS, Příslušenství, Spekulace, Nabíjení, Jon Prosser, Apple iPhone 12, Sluchátko, Prosser, Dolar, Telefon, Balení, Nabíječka, EarPods, Kuo, Jon Prossera, Ming-Chi Kuo


Určitě si přečtěte

T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 20

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Air Bank vylepšuje aplikaci. Přidává některé funkce z internetového bankovnictví
Jan Láska
Air BankMobilní bankovnictvíMobilní aplikace
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid