iPhone pro milovníky přírody. Z vůně růží, heřmánku a ceny se vám zatočí hlava

Společnost Caviar je známá svými originálními, někdy až šílenými, předělávkami iPhonů a dalších prémiových smartphonů. Na telefony se nebojí dát diamanty, zlato, kusy meteoritu nebo oblečení známých osobností. Tentokrát však firma přišla s letní kolekcí iPhonů 12 a 12 Pro v provedeních, která potěší zejména milovníky přírody a ekologie.

V kolekci s názvem Eco totiž najdete telefony zdobené prvky přírody. Základem u všech iPhonů je mahagonové dřevo, které je doplněné o různé květiny či rostliny. Ty se liší podle variant. Nejlevnější za šílených 5 980 dolarů (cca 157 000 Kč) mají záda vykládaná lístky růží nebo modré chrpy. Draží verze za 6 140 dolarů (zhruba 162 000 Kč) má záda z vanilky a kávovníku. Nejdražší je pak varianta s květy heřmánku za 6 220 dolarů, což dělá cirka 164 000 Kč.

Všechny varianty navíc slibují přirozenou vůni použitých rostlin, která má na telefonu přetrvat až 3 měsíce s tím, že ji lze dodatečně obnovit blíže nespecifikovaným způsobem. Všechny modely byly vyrobeny v limitované edici pouze 99 kusů. Zajímavé je, že si lze design zamluvit dopředu i pro chystané iPhony 13 a 13 Pro.

Představení kolekce Caviar ECO iPhone:

Zdroj: Caviar

Diskuze (8) Další článek: Hybridní hodinky brněnského startupu s E-ink displejem si koupíte až na podzim

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, iOS, Limitovaná edice, Design, Kuriozita, Luxus, Caviar, Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 128GB, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro 256GB, Apple iPhone 12 Pro 512GB, Rostliny, Dolar, Vůně, Příroda, Růže, Kolekce, MilovníkNokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy