iPhone pro milovníky přírody. Z vůně růží, heřmánku a ceny se vám zatočí hlava

Společnost Caviar je známá svými originálními, někdy až šílenými, předělávkami iPhonů a dalších prémiových smartphonů. Na telefony se nebojí dát diamanty, zlato, kusy meteoritu nebo oblečení známých osobností. Tentokrát však firma přišla s letní kolekcí iPhonů 12 a 12 Pro v provedeních, která potěší zejména milovníky přírody a ekologie.

V kolekci s názvem Eco totiž najdete telefony zdobené prvky přírody. Základem u všech iPhonů je mahagonové dřevo, které je doplněné o různé květiny či rostliny. Ty se liší podle variant. Nejlevnější za šílených 5 980 dolarů (cca 157 000 Kč) mají záda vykládaná lístky růží nebo modré chrpy. Draží verze za 6 140 dolarů (zhruba 162 000 Kč) má záda z vanilky a kávovníku. Nejdražší je pak varianta s květy heřmánku za 6 220 dolarů, což dělá cirka 164 000 Kč.

Všechny varianty navíc slibují přirozenou vůni použitých rostlin, která má na telefonu přetrvat až 3 měsíce s tím, že ji lze dodatečně obnovit blíže nespecifikovaným způsobem. Všechny modely byly vyrobeny v limitované edici pouze 99 kusů. Zajímavé je, že si lze design zamluvit dopředu i pro chystané iPhony 13 a 13 Pro.

Představení kolekce Caviar ECO iPhone:

Zdroj: Caviar

Diskuze (8) Další článek: Hybridní hodinky brněnského startupu s E-ink displejem si koupíte až na podzim

Témata článku: Apple, , , , , , , , , Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 128GB, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro 256GB, Apple iPhone 12 Pro 512GB, Vůně, Pro +, Meteor, Dolar, Rostliny, Kolekce, Milovník, Příroda, Růže,