V Česku přibude další prodejna typu Apple Premium Partner (APP). Novou prodejní plochu otevírá 22. března 2025 prémiový partner iStyle v nákupním centru Olympia Brno. Vznikla rekonstrukcí předchozí prodejny typu Apple Premium Reseller, která v daném místě fungovala od roku 2017. K příležitosti slavnostní otevíračky nachystal prodejce tradičně zajímavé slevy vybraných produktů.
APP prodejna se svými standardy přibližuje Apple Storu, v hierarchii retailu Applu je druhá nejvýše postavená. Pro iStyle jde už o šestou prodejnu typu APP v Česku – čtyři jsou v Praze, druhá vznikne v Brně. Z původního Apple Premium Reseller standardu byla prodejna o celkové ploše 127 m² v OC Olympia nově přepracovaná do standardu APP. Zákazníci zde najdou nadstandardní služby včetně SMB koutku zaměřeného na firemní zákazníky (Apple at Work) a expresního autorizovaného servisu.

Ve stejném standardu APP už funguje prodejna iStyle v brněnském nákupním centru Vaňkovka, otevřena byla v roce 2023
„Otevřením šesté prodejny v prémiovém standardu Apple Premium Partner pokračujeme ve své strategii přiblížit tento špičkový zážitek co největšímu počtu zákazníků. Jsme největší Apple Premium Partner v České republice, polovina našich prodejen je již ve standardu APP. Brněnská pobočka patří historicky k našim nejsilnějším obchodům a její povýšení na APP status je tak logickým krokem,“ říká Vít Goluch, General Manager společnosti iStyle.
Součástí slavnostní otevíračky nové APP prodejny iStyle bude tradičně prodejní akce se slevami a doprovodným programem. Ve slevě bude například MacBook Air M1 s úložištěm 256 GB za 17 990 Kč, MacBook Air M3 256 GB za 21 990 Kč, MacBook Pro 14,2" M3 s 512 GB za 29 990 Kč, iPhone 16 Pro od 27 990 Kč nebo reproduktor Sonos Ace za cenu 6 990 Kč místo běžných 12 990 Kč. Zákazníci dále mohou využít 10% slevu na všechny ostatní Mac počítače, příslušenství Apple a 40% slevu na příslušenství značky iStyle. Každý zákazník navíc obdrží ke svému nákupu dárek.
Produkt/akce
|
Akční cena
|
MacBook Air M1 (256 GB)
|
17 990 Kč
|
MacBook Air M3 (256 GB)
|
21 990 Kč
|
MacBook Pro 14,2" M3 (512 GB)
|
29 990 Kč
|
iPhone 16 Pro
|
od 27 990 Kč
|
Sonos Ace (běžná cena 10 790 Kč)
|
6 990 Kč
|
Ostatní Mac počítače
|
sleva 10 %
|
Apple příslušenství
|
sleva 10 %
|
iStyle příslušenství
|
sleva 40 %
|
Dárek k nákupu
|
pro každého zákazníka
|
Slavnostní otevření proběhne v sobotu 22. března 2025 v 9 hodin. Program trvající následně po celý den nabídne návštěvníkům možnost setkat se s populárními osobnostmi, jako jsou Petr Mára, Marek Dvořák nebo olympijský vítěz Jiří Prskavec. Přímo na prodejně budou během celého dne probíhat přednášky, rozhovory a speciální iStyle Point, kde se zákazníci budou moci osobně potkat a pobavit se známými hosty. Pro všechny zákazníky budou zdarma k dispozici nápoje od Starbucks.
O společnosti iStyle
iStyle je největším partnerem společnosti Apple v regionu střední a východní Evropy (CEE). První pobočka v Česku byla založena v roce 2006 a vůbec první obchod iStyle byl otevřen již v roce 1999. Nyní má společnost více než 100 obchodů, z nichž 67 se nachází v Evropě, další potom na Blízkém východě. iStyle v České republice disponuje sítí 12 poboček, a to v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem. V roce 2022 společnost překročila obrat 3,2 miliardy Kč.
Zdroj: iStyle