Italský operátor má tarif snů, za který by Češi trhali ruce. Neomezené volání, SMS a 120 GB za 10 eur

Italský operátor Iliad ukazuje, že čtvrtý hráč na trhu dokáže pořádně zatopit zavedené konkurenci. Na tamní trh vstoupil přesně před třemi lety a od té doby představil už několik tarifů, které jsou v kontextu nabídek a cen českých operátorů naprosté sci-fi. Zákazníci přístup štědrých objemů služeb za rozumné ceny kvitují, Iliad jich eviduje už 7,25 milionu.

Klepněte pro větší obrázek

Nově přichází Iliad s časově omezenou nabídkou tarifu Flash 120, který si tamní zákazníci mohou aktivovat nejpozději do konce června 2021 a poté jej využívat navždy. Tarif přináší neomezené volné minuty a SMS, k tomu 120 GB dat včetně použití s sítích 5G za měsíční paušál 10 eur (cca 255 Kč).

Zákazník sice musí ještě zaplatit jednorázový aktivační poplatek 10 eur za SIM kartu, což je dnes v českých podmínkách nemyslitelné, i tak jde ale o nabídku snů, o které si v Česku můžeme, zvlášť po státem zfušované aukci 5G frekvencí loni na podzim, nechat opravdu jen zdát.

Diskuze (104) Další článek: Honor už patří do klubu velkých hráčů. Stal se členem asociace GSMA

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Operátoři, SMS, Neomezený tarif, Neomezené volání, Předražené služby, Nabídka, Iliada, Euro, Operátor, Neo +, Sen, Česká republika, Zákazníci, Tarif