J5 Create Wormhole: most mezi platformami

Kouzelný kabel Wormhole propojí počítač s iPadem, tabletem, nebo smartphonem. Nezáleží na platformě, jedna pracovní plocha, sdílení souborů.

J5 Create Wormhole vypadá jako USB kabel s většími konektory. Popis jeho funkce zní skoro až neuvěřitelně. Propojí dva počítače, počítač a tablet, nebo telefon. Jejich pracovní plochu spojí do jedné, takže oba počítače pak můžete ovládat jednou klávesnicí. Líbit se vám bude způsob sdílení – zkrátka chytněte myší soubor v jednom počítači a přetáhněte jej do druhého (data se přesouvají rychlostí asi 20 Mbit/s). A přitom nezáleží na operačním systému – na jedné straně drátu mohou být Windows, na druhé Mac. Podobně funguje i systémová schránka pro kopírování obsahu – zkopírujte kus textu nebo obrázek v jednom počítači, vložte jej do dokumentu v počítači druhém.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
j5 create Wormhole

Ještě vám neupadla čelist? To samé umí Warmhole s počítačem a tabletem (ať už je to Apple iPad, nebo placka s Androidem), v nejnovější miniUSB verzi také s Androidím smartphonem. Při používání se kabelem spojení zařízení chovají jako počítač s připojeným monitorem, jen ten druhý monitor má také svůj vlastní procesor, disk, aplikace…

Aby těch technických zázraků nebylo tolik, jsou tu i omezení. Není jen jeden kabel, který by uměl všechno, jsou tři typy podle kombinace přístrojů, které umí spojit. JUC100 spojí dva počítače s Windows, JUC200 Windows počítač s Androidem a verzí JUC400 propojíte Windows či Mac s iPadem. Aby vše fungovalo jak má, je třeba nainstalovat ovladače. Připojte kabel do počítače, vyskočí nabídka instalace, kterou potvrdíte, a hotovo je do minuty. To vše za 30 eur (rozcestník prodejců najdete na stránkách výrobce: j5create.com).

Klepněte pro větší obrázek 
Jednotlivé varianty Wormhole
Diskuze (17) Další článek: Samsung Galaxy S Advance oficiálně: dostal dvoujádro

Témata článku: Tablety, Smartphony, Příslušenství, Apple iPad, Apple iPad (3. generace), Apple iPad (3. generace) 16GB 3G, Apple iPad (3. generace) 32GB 3G, Apple iPad (3. generace) 32GB Wi-Fi, Apple iPad (3. generace) 64GB 3G, Apple iPad (3. generace) 64GB Wi-Fi, Apple iPad (4. generace), Apple iPad (4. generace) 128GB 3G, Apple iPad (4. generace) 128GB Wi-Fi, Apple iPad (4. generace) 16GB 3G, Apple iPad (4. generace) 32GB 3G, Apple iPad (4. generace) 32GB Wi-Fi, Apple iPad (4. generace) 64GB 3G, Apple iPad (4. generace) 64GB Wi-Fi, Apple iPad 16GB 3G, Apple iPad 2, Apple iPad 2 16GB 3G, Apple iPad 2 32GB 3G, Apple iPad 2 32GB Wi-Fi, Apple iPad 2 64GB 3G, Apple iPad 2 64GB Wi-Fi


Určitě si přečtěte