Jak nepřijít o soukromí na Facebooku: účet rušit nemusíte

Názory k článku

Zonn  |  13. 08. 2018 14:51

Účet rušit nemusíme? Obávám se, že to zrušení je jedinou cestou, jak si zachránit zbytky soukromí a zdravého rozumu. Facebook je jedna velká špionážní buňka, která díky sběru dat žije - a když se začíná striktně řešit soukromí, tak začínají i padat akcie Facebooku.Účet jsem zrušil a je mi daleko lépe bez něj:
- nemám na očích žádné fake news, politiku a ani černou kroniku, což všichni "rádoby experti" neustále rádi komentovali.
- nemám na očích žádné nesmysly či statusy stupidních lidí, kteří mají potřebu všechny informovat o každém svém prdu či koníčku 10x dokola. Vidět neustále pravidelně tlustou žábu jak se rajtuje na koni a cupitá pořád dokola; nebo jak neustále pořádají dýchanky a jsou na každé druhé fotce ožralí; nebo 50x týdně kočárek, miminko a rodinné výlety, to už hraničí s mučením.
- nechodí mi žádné žádosti na hraní pitomých her, apod.
- nepotřebuji se nikomu svěřovat a ani se před nikým chlubit či předvádět - můj život a mé soukromí jsou pouze MÉ a čím méně druzí ví, tak tím lépe. Na fotky dětí můžou čumět pedofilové a na fotky mého nového auta závistivci, kteří by jej do týdne s velkou radostí poškrábali, apod.
- po odinstalaci Facebooku se mi výrazně zlepšila výdrž baterie v mobilu i celková psychická pohoda. DOPORUČUJI.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor