Jak předělat Siemens A55 na C55 (přehled bleskovek)

Pořizujete si tarif u Oskara? Raději se dobře informujte - Siemens nabízí SX1 k otestování - Jaký mobil byste chtěli od Ježíška? - Nokia výrazně zlevnila model 6800 - Oskar zvýhodnil vánoční Oskartu Partu!
Jak předělat Siemens A55 na C55 (přehled bleskovek)

V tomto článku naleznete přehled bleskovek vydaných od pondělí do dnešního dne. Seřadili jsme je od nejčtenějších.


Pořizujete si u Oskara tarif? Raději se dobře informujte (oživeno)
Při aktivaci paušálního programu Oskara se mi stala jedna docela nepříjemná věc. Chtěl bych proto upozornit i ostatní, aby si případně dali pozor.

Jak předělat Siemens A55 na model C55
Na internetu se objevil návod k Siemensu A55, který vám umožní zprovoznit Javu, GPRS, hlasové ovládání a hlasový zápisník.

Oskar připravil další vánoční speciality
Vánoční běsnění je v plném proudu, a tak není divu, že zasáhlo i Oskarovo MMS studio a službu Loga, melodie a obrázky. Oskarovi zákazníci a jejich přátelé si tak od začátku prosince mohou naladit telefon na vánoční notu.

Oskar v prosinci zlevnil řadu mobilů (oživeno)
Na webových stránkách Oskara se objevily nové ceny mobilních telefonů. V následující tabulce jsme je srovnali s cenami, které platily minulý týden, když jsme je zadávali do katalogu mobilů.

Siemens nabízí SX1 k otestování
Na mezinárodním webu Siemensu se objevila stránka s nabídkou k otestování chystaného chytrého telefonu Siemens SX1. Přihlásíte se a počkáte, jestli budete mezi pěti vybranými, kteří budou moci SX1 čtyři týdny používat.

Diskuse: jaký mobil od Ježíška?
Jaký mobil byste si od Ježíška přáli vy? Napište své přání, třeba se vám vyplní.

Vánoční weby českých operátorů: který je nejlepší? Všichni tři operátoři připravili speciální vánoční stránky, kde prezentují svoji nabídku. Jaký operátor má nejlepší internetovou vánoční prezentaci? My hlasujeme pro T-Mobile.

Nokia výrazně zlevnila model 6800
Nokia velmi výrazně snížila cenu mobilního telefonu 6800. Zatímco ještě minulý týden šlo o jeden z nejdražších mobilů řady Series 40, dnes se řadí k těm nejlevnějším.

T-Mobile: hovor s infolinkou si lze objednat až na týden dopředu
Hovor s infolinkou na předem určený den a hodinu si nyní mohou zdarma objednat tarifní zákazníci T-Mobile. Nová služba Zavolejte mi totiž umožňuje zajistit zpětné volání operátora prostřednictvím internetu.

Nejasnosti v ceníku t-zones: platit nebo neplatit?
Když se podíváte do ceníku t-zones na této stránce, zjistíte, že aktivace e-mailové schránky MobileBox přijde na 90 Kč plus DPH. Jenže po přečtení Otázek a odpovědí na jiné stránce se dozvíte něco úplně jiného.

Eurotel spouští kampaň k nákupu kupónů Go před zvýšením DPH
Eurotel připravil reklamní kampaň "Kupujte Go kupóny nyní a v roce 2004 získáte 17 % Go kreditu navíc". Reklama se objeví v televizi, je připravena tisková kampaň do týdeníků, v denících se objeví PR články, na prodejnách prezentační materiály.

Oskar zlevnil a zvýhodnil vánoční Oskartu Partu! (oživeno)
Od dnešního dne platí zvýhodněné podmínky pro pořízení a používání vánoční Oskarty Party. Připomeňme, že jde o variantu předplacené služby Oskara, v níž stojí posílání SMS a MMS polovinu běžné sazby.

Fotografie a videa Bluetooth autíčka od Sony Ericssonu
Na serveru Mobil.ru vyšel nedávno článek, do kterého autor zařadil několik fotografií autíčka Sony Ericsson CAR-100. Na autorových snímcích je autíčko připojené k telefonu (konkrétně SE T610).

V Japonsku si už místo digitálních fotoaparátů kupují fotomobily
Analytici společnosti iSuppli předpovídají, že digitální fotoaparáty budou muset kvůli fotomobilům v blízké době zlevnit a některé zdroje dokonce fotomobily označují jako noční můru výrobců klasických digitálů.

T-Mobile nabízí posílání SMS na pevnou linku
Zákazníci T-Mobile mohou ode dnešního dne posílat SMS nejen na mobilní telefony, ale i na pevnou linku. Odesílání je stejně snadné jako u klasické textové zprávy.

Firmware v Sony Ericssonu P900 lze aktualizovat na internetu
Sony Ericsson na své stránce nabízí možnost aktualizovat firmware chytrého telefonu P900. Vše je řešeno pomocí logického průvodce, do telefonu je třeba nejprve nainstalovat speciální servisní aplikaci.

Eurotel v rámci programu Benefit poskytuje dvakrát více volných minut
Společnost Eurotel Praha nabízí všem členům programu Benefit bonus v podobě dvojnásobného množství volných minut na volání než je standardní nabídka.

Telefony s Wi-Fi jsou už na obzoru
Japonský mobilní operátor NTT DoCoMo vyvíjí telefon, který vedle sítí třetí generace bude podporovat také bezdrátové sítě Wi-Fi.

Motorola: hrozí nedostatek mobilů s fotoaparátem
Trh si žádá fotomobily, to už dokázala nejedna statistická analýza. V nejbližší době ale můžeme čekat nižší dodávky, než požadují zákazníci.

Oficiálně: Oskar má GSM bankovnictví s Poštovní spořitelnou
Prostřednictvím služby M-Banka mohou Oskarovi zákazníci od dnešního dne bezpečně a pohodlně obsluhovat svůj účet v Poštovní spořitelně přímo z mobilního telefonu.

Britský T-Mobile přináší melodie místo oznamovacího tónu
Přesně před týdnem jsme vás informovali o velmi populární službě, kdy je oznamovací tón při volání nahrazen hudbou. Tuto možnost už nějakou dobu mají uživatelé v Asii.

Siemens SX1 nakonec Vánoce přece jen stihne
Uvedenie chytrého telefónu Siemens SX1 bolo už nespočetne krát odložené, avšak posledná správa zo Siemensu znie, že sa na trh dostane tesne pred vianočnými sviatkami.

Nejvíce mobilních fanatiků je na Tchaj-wanu
V listopadu vyšla další oficiální zpráva Mezinárodní Telekomunikační Unie (ITU), ze které vyplývá, že největší penetrace uživatelů mobilních telefonů je na Tchaj-wanu.

Oskar: Pošlete starosti k ledu a pojďte se klouzat
Větší a zábavnější než vloni. Tak bude vypadat tradiční Oskarovo kluziště v centru Prahy. Bude otevřeno dnes v šest hodin večer na stejném místě – Ovocném trhu za Stavovským divadlem.

Nový firmware pro Sony Ericsson P900
Sony Ericsson P900 sa len začal predávať a už je tu nová verzia firmware s označením R2BO2. V čom sa nový firmware odlišuje od svojho predchodu sa na stránkach výrobcu neuvádza.

T-Mobile slíbil Windows Mobile 2003 pro MDA Hovorca T-Mobile USA sľúbil užívateľom MDA upgrade na nový verziu systému Windows Mobile 2003 Phone Edition.

Váš názor Další článek: Motorola MPx200 ještě pomalu není na trhu a už se chystá další model

Témata článku: Siemens, Ostatní, Siemens A55, Siemens SX1, Sony Ericsson P900, Jak, BLE, Předěl, Blesk, Přehled, PřePegasus nebyl jediný velký škůdce pro smartphony. Google odhalil další velké případy sledování uživatelů

Pegasus nebyl jediný velký škůdce pro smartphony. Google odhalil další velké případy sledování uživatelů

** Pegasusem to neskončilo, Google ukazuje další případy sledování smartphonů ** Využívají pokročilé nástroje a dostanou se na Android i iOS ** Obrana je v tomto případě složitá

Martin Miksa
ZranitelnostMalwareZabezpečení
Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Lost Ark odhaluje obsah pro následující měsíce. Přibydou další třídy i nový kontinent

Lost Ark odhaluje obsah pro následující měsíce. Přibydou další třídy i nový kontinent

Vývojáři ze Smilegate museli po prvotním přeplnění serverů upravit svoje plány pro budoucí obsah. Nyní už víme, co čeká Lost Ark v dubnu a květnu.

Martin Nahodil
Lost ArkKomentář
Horší než covid, mobilní výrobci zažívají krušné časy. Samsungu uvízlo po světě 50 milionů neprodaných telefonů

Horší než covid, mobilní výrobci zažívají krušné časy. Samsungu uvízlo po světě 50 milionů neprodaných telefonů

** Dozvuky pandemie, nedostatek čipů a teď zase válka ** (Nejen) mobilní výrobci zažívají krušné časy ** Samsung má např. ve skladech na 50 milionů neprodaných telefonů

Martin Chroust
Nižší třídaStřední třída
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Jak dobře vybrat přenosný Bluetooth reproduktor. Větší a těžší bude hrát lépe, ale zase se pronese

Jak dobře vybrat přenosný Bluetooth reproduktor. Větší a těžší bude hrát lépe, ale zase se pronese

Bezdrátové Bluetooth reproduktory jsou nesmírně populární a nejlevnější pořídíte už za pár set korun. Jaké jsou ale rozdíly a za co si připlácíte? Jak vybrat dobrý reproduktor?

Jaromír Puk
Bluetooth reproduktor
Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Pokud vlastníte telefon s technologii NFC, můžete prostřednictvím aplikace pro Android zkusit načíst údaje ze své bezkontaktní karty. Vyzkoušíte si tak třeba, jak moc je náchylná k případnému RFID skimmingu.

Jan Spěšný
NávodyMobilní aplikace
Pitva Samsungu Galaxy Z Fold2. Vnitřnosti ohebného telefonu, to je technologický koncert

Pitva Samsungu Galaxy Z Fold2. Vnitřnosti ohebného telefonu, to je technologický koncert

Skládací telefony jsou stále docela nové a drahé, takže se nepoštěstí narazit na kus k popravě každý den. Tento má zničený vnitřní displej, ale jinak je funkční. Tak se pojďme podívat, jak to Samsung uvnitř vyřešil.

Jakub Michlovský
Ohebný displejSamsungPitva