Jak předělat Siemens A55 na C55 (přehled bleskovek)

Pořizujete si tarif u Oskara? Raději se dobře informujte - Siemens nabízí SX1 k otestování - Jaký mobil byste chtěli od Ježíška? - Nokia výrazně zlevnila model 6800 - Oskar zvýhodnil vánoční Oskartu Partu!
Jak předělat Siemens A55 na C55 (přehled bleskovek)

V tomto článku naleznete přehled bleskovek vydaných od pondělí do dnešního dne. Seřadili jsme je od nejčtenějších.


Pořizujete si u Oskara tarif? Raději se dobře informujte (oživeno)
Při aktivaci paušálního programu Oskara se mi stala jedna docela nepříjemná věc. Chtěl bych proto upozornit i ostatní, aby si případně dali pozor.

Jak předělat Siemens A55 na model C55
Na internetu se objevil návod k Siemensu A55, který vám umožní zprovoznit Javu, GPRS, hlasové ovládání a hlasový zápisník.

Oskar připravil další vánoční speciality
Vánoční běsnění je v plném proudu, a tak není divu, že zasáhlo i Oskarovo MMS studio a službu Loga, melodie a obrázky. Oskarovi zákazníci a jejich přátelé si tak od začátku prosince mohou naladit telefon na vánoční notu.

Oskar v prosinci zlevnil řadu mobilů (oživeno)
Na webových stránkách Oskara se objevily nové ceny mobilních telefonů. V následující tabulce jsme je srovnali s cenami, které platily minulý týden, když jsme je zadávali do katalogu mobilů.

Siemens nabízí SX1 k otestování
Na mezinárodním webu Siemensu se objevila stránka s nabídkou k otestování chystaného chytrého telefonu Siemens SX1. Přihlásíte se a počkáte, jestli budete mezi pěti vybranými, kteří budou moci SX1 čtyři týdny používat.

Diskuse: jaký mobil od Ježíška?
Jaký mobil byste si od Ježíška přáli vy? Napište své přání, třeba se vám vyplní.

Vánoční weby českých operátorů: který je nejlepší? Všichni tři operátoři připravili speciální vánoční stránky, kde prezentují svoji nabídku. Jaký operátor má nejlepší internetovou vánoční prezentaci? My hlasujeme pro T-Mobile.

Nokia výrazně zlevnila model 6800
Nokia velmi výrazně snížila cenu mobilního telefonu 6800. Zatímco ještě minulý týden šlo o jeden z nejdražších mobilů řady Series 40, dnes se řadí k těm nejlevnějším.

T-Mobile: hovor s infolinkou si lze objednat až na týden dopředu
Hovor s infolinkou na předem určený den a hodinu si nyní mohou zdarma objednat tarifní zákazníci T-Mobile. Nová služba Zavolejte mi totiž umožňuje zajistit zpětné volání operátora prostřednictvím internetu.

Nejasnosti v ceníku t-zones: platit nebo neplatit?
Když se podíváte do ceníku t-zones na této stránce, zjistíte, že aktivace e-mailové schránky MobileBox přijde na 90 Kč plus DPH. Jenže po přečtení Otázek a odpovědí na jiné stránce se dozvíte něco úplně jiného.

Eurotel spouští kampaň k nákupu kupónů Go před zvýšením DPH
Eurotel připravil reklamní kampaň "Kupujte Go kupóny nyní a v roce 2004 získáte 17 % Go kreditu navíc". Reklama se objeví v televizi, je připravena tisková kampaň do týdeníků, v denících se objeví PR články, na prodejnách prezentační materiály.

Oskar zlevnil a zvýhodnil vánoční Oskartu Partu! (oživeno)
Od dnešního dne platí zvýhodněné podmínky pro pořízení a používání vánoční Oskarty Party. Připomeňme, že jde o variantu předplacené služby Oskara, v níž stojí posílání SMS a MMS polovinu běžné sazby.

Fotografie a videa Bluetooth autíčka od Sony Ericssonu
Na serveru Mobil.ru vyšel nedávno článek, do kterého autor zařadil několik fotografií autíčka Sony Ericsson CAR-100. Na autorových snímcích je autíčko připojené k telefonu (konkrétně SE T610).

V Japonsku si už místo digitálních fotoaparátů kupují fotomobily
Analytici společnosti iSuppli předpovídají, že digitální fotoaparáty budou muset kvůli fotomobilům v blízké době zlevnit a některé zdroje dokonce fotomobily označují jako noční můru výrobců klasických digitálů.

T-Mobile nabízí posílání SMS na pevnou linku
Zákazníci T-Mobile mohou ode dnešního dne posílat SMS nejen na mobilní telefony, ale i na pevnou linku. Odesílání je stejně snadné jako u klasické textové zprávy.

Firmware v Sony Ericssonu P900 lze aktualizovat na internetu
Sony Ericsson na své stránce nabízí možnost aktualizovat firmware chytrého telefonu P900. Vše je řešeno pomocí logického průvodce, do telefonu je třeba nejprve nainstalovat speciální servisní aplikaci.

Eurotel v rámci programu Benefit poskytuje dvakrát více volných minut
Společnost Eurotel Praha nabízí všem členům programu Benefit bonus v podobě dvojnásobného množství volných minut na volání než je standardní nabídka.

Telefony s Wi-Fi jsou už na obzoru
Japonský mobilní operátor NTT DoCoMo vyvíjí telefon, který vedle sítí třetí generace bude podporovat také bezdrátové sítě Wi-Fi.

Motorola: hrozí nedostatek mobilů s fotoaparátem
Trh si žádá fotomobily, to už dokázala nejedna statistická analýza. V nejbližší době ale můžeme čekat nižší dodávky, než požadují zákazníci.

Oficiálně: Oskar má GSM bankovnictví s Poštovní spořitelnou
Prostřednictvím služby M-Banka mohou Oskarovi zákazníci od dnešního dne bezpečně a pohodlně obsluhovat svůj účet v Poštovní spořitelně přímo z mobilního telefonu.

Britský T-Mobile přináší melodie místo oznamovacího tónu
Přesně před týdnem jsme vás informovali o velmi populární službě, kdy je oznamovací tón při volání nahrazen hudbou. Tuto možnost už nějakou dobu mají uživatelé v Asii.

Siemens SX1 nakonec Vánoce přece jen stihne
Uvedenie chytrého telefónu Siemens SX1 bolo už nespočetne krát odložené, avšak posledná správa zo Siemensu znie, že sa na trh dostane tesne pred vianočnými sviatkami.

Nejvíce mobilních fanatiků je na Tchaj-wanu
V listopadu vyšla další oficiální zpráva Mezinárodní Telekomunikační Unie (ITU), ze které vyplývá, že největší penetrace uživatelů mobilních telefonů je na Tchaj-wanu.

Oskar: Pošlete starosti k ledu a pojďte se klouzat
Větší a zábavnější než vloni. Tak bude vypadat tradiční Oskarovo kluziště v centru Prahy. Bude otevřeno dnes v šest hodin večer na stejném místě – Ovocném trhu za Stavovským divadlem.

Nový firmware pro Sony Ericsson P900
Sony Ericsson P900 sa len začal predávať a už je tu nová verzia firmware s označením R2BO2. V čom sa nový firmware odlišuje od svojho predchodu sa na stránkach výrobcu neuvádza.

T-Mobile slíbil Windows Mobile 2003 pro MDA Hovorca T-Mobile USA sľúbil užívateľom MDA upgrade na nový verziu systému Windows Mobile 2003 Phone Edition.

Váš názor Další článek: Motorola MPx200 ještě pomalu není na trhu a už se chystá další model

Témata článku: Siemens, Ostatní, Siemens A55, Siemens SX1, Sony Ericsson P900, BLE, Předěl, Blesk, Přehled, Pře, Jak


Určitě si přečtěte