Jak zpestřit nudné smartphony. Tohle jsou nejpovedenější limitované edice a netradiční spolupráce posledních let

  • Výrobci smartphonů rádi uzavírají partnerství s jinými firmami
  • Díky tomu jsme v posledních letech viděli netradiční edice telefonů
  • Často jde o počítačové hry, filmy ale i sportovní týmy

Smartphony jsou dnes velmi podobné, zlepšuje se výbava, přidávají se nové funkce, ale po stránce designu už se toho až tolik nemění. Výrobci se proto v posledních letech snaží své telefony ozvláštnit zajímavými edicemi v rámci různých spoluprací. Vybrali jsme ty, které nás v posledních letech nejvíce zaujaly.

Realme GT 3 Neo Naruto (2022)

Jednou z nejnovějších speciálních edic telefonů je Realme Neo 3 Naruto Edition. To převléklo telefon, ale i jeho příslušenství a balení do designu tohoto populárního japonského anime seriálu, ze kterého už je roky celosvětový fenomén. Grafikou seriálu je vyzdoben i samotný modul fotoaparátu telefonu. Telefon se prodává pouze v Číně za cenu v přepočtu kolem 10 tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Diskuze (6) Další článek: Zkuste cestování časem s Google Street View přímo v telefonu. Vrátit se můžete až o 15 let

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Oneplus, Oppo, Samsung, Vivo, Smartphony, Design, Limitovaná edice, Kuriozita, Čína, Barvy, Pokémon GO, Film, Výbava telefonu, Darth Vadera, Star Wars, Anime, Česká republika, SMA, Partnerství, Realme Neo, Telefon, Pen, Batman, Edice, League of Legends