Jako švýcarské hodinky. Podívejte se na iPhony stylizované do podoby luxusního módního doplňku

Na Mobilmanii vás pravidelně informujeme o zajímavých edicích iPhonů a dalších telefonů, které drahé telefony dokáží upravit nečekané podoby. Vidět jste mohli například telefon s podobiznou známých osobností, s NFTčkem nebo květinou na zádech. Nyní společnost Caviar stylizovala iPhone do podoby švýcarských hodinek.

Společnost vydala edici iPhonů odkazující na luxusní značky Patek Philippe, Audemars Piguet a Vacheron Constatntin. Právě poslední zmiňované jsou nejzajímavější. Má jít totiž o stylizaci modelu Vacheron Constantin Overseas 4500V/110R-B705, která se dá sehnat od 2,7 milionu korun. Telefon samotný s cenou 52 tisíc dolarů po přepočtu zůstává někde na polovině. Stejně jako hodinky i zde nechybí 18-karátové zlato, ikonický modrý ciferník na zádech a imitace kovového řemínku.

Stejné materiály i design

Verze Nautilus odkazuje na hodinky od Patek Philippe, konkrétně model 5711. Cena těchto hodinek z roku 1972 se pohybuje za cenu od 3 milionů výše. Z něj si telefon vypůjčil titanové tělo i vroubkovaný modrý ciferník a cena narozdíl od hodinek zůstala „při zemi” na 6 750 dolarech cca 180 tisících korunách.

Do třetice je tu pak iPhone 13 Pro „Royal Oak”, který vychází z modelu Royal Oak ref.15500 od značky Audemars Piguet. I zde je tělo titanové a nechybí ani luneta s imitací šroubků jako na originálních hodinkách. Cena telefonu činí 6600 dolarů tedy cca 170 tisíc Kč, tedy asi třetinu co skutečné hodinky.

Otázkou zůstává, k čemu takový telefon majiteli bude. Samotný ciferník na zádech je totiž pouze imitace. S vysvětlením ale přichází samotný Caviar, který tvrdí, že telefon jsou originálním k samotným hodinkám. Jinými slovy, pokud jste dostatečně bohatý na nákup takových hodinek, neměl by vám ve sbírce chybět ani takový telefon.

Představení iPhonů ve stylu švýcarských hodinek:

Diskuze (3) Další článek: Z Google Play už si stáhnete první hru přímo do Windows, využívá cross play emulátor Purple

Témata článku: Apple, , , , , , , , Telefon, Ciferník, Módní doplněk, Imitace, Nautilus, Záda, Luxusní, Dolar