Javová hra Goldminer: chcete být milionářem? (+soutěž)

Představte si, že jste v dole plném zlata. Zlaté žíly jsou na každém kroku a je pouze na vás, jak se zlatem naložíte. Přestaňte snít a pojďte si zahrát. Sedm čtenářů dostane tuto nebo jinou vybranou hru zdarma.
Javová hra Goldminer: chcete být milionářem? (+soutěž)

Zlatá horečka

Ve starém dole se povaluje mnoho zlatých cihel a vás určitě napadne, že je škoda je tam nechat. Vydáte se se svým horníkem tyto třpytivé cihličky posbírat a jak už to bývá, budete chtít stále víc a víc. V dole ale nejste sami, to by pak bylo až moc jednoduché. Téměř na každém kroku jste pronásledování všudypřítomnými zloději, kteří se vás snaží o vaše zlato připravit.

Intuice základem

Pokud jste alespoň jednou hráli hru na svém mobilním telefonu, ovládání vás nijak nepřekvapí. Každý výrobce se snaží svůj produkt udělat co nejjednodušší pro koncového uživatele. U Goldmindera od Macrospace tomu není jinak. Opět si tedy stačí na klávesnici představit kurzorový kříž. Pro pohyb vlevo vám poslouží klávesa 4, vpravo klávesa 6, nahoru se dostanete pomocí klávesy 2 a dolů klávesou 8. Středem tohoto kříže, klávesou 5, se bráníte před zloději.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Namáhajte hlavu

Hra je zástupcem klasických arkádových her. Seberete-li všechny zlaté cihličky v daném levelu, otevře se vám vstup do dalšího, o něco těžšího. Na cestě potkáváte zloděje, kteří vás obírají o vaše zlato. Pokud vám vezmou cihličku zlata, musíte ji získat zpět. Hra si ale kromě vašich prstíku prověří v některých situacích i váš rozum. Občas je získání zlaté cihličky tvrdým oříškem a v závislosti na časovém omezení tak vzniká opravdu boj o čas.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V průběhu hry máte přehled o všech důležitých informacích. V horní části se neustále zobrazuje název hry. Dolní lišta v sobě skrývá informace o zbývajících cihličkách v daném levelu a počtu životů. Vidíte zde i zbývající čas, za který musíte stihnout sebrat všechny zlaté cihličky. Čím rychleji se vám to povede, tím větší skóre si odnesete do další úrovně. Aktuální skóre vidíte po celou dobu hraní v již zmiňované spodní liště, stejně tak skóre maximální dosažené (HiScore).

Bohaté menu

Samotné menu hry je až neobvykle bohaté. Do položky nazvané Choose level se ukládají vámi dosažené levely. Do High Score se samozřejmě ukládají nejlepší výsledky vašeho zlatokopa. Máte na ně 10 míst. Pod položkou Demo Recorder si můžete vytvořit své vlastní demo, v nastavení si můžete zvolit, zdali bude telefon hrát nebo vibrovat. Samozřejmostí je nápověda (Help) a informace o produktu (About).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Vyléčíte se za dlouho

Jakmile hru začnete hrát, nenechá vás v poklidu. Neustále budete chtít dosáhnout vyšší a vyšší úrovně, stejně tak i lepšího skóre. Hra má průměrnou grafiku a dobré ozvučení, hratelnost je ale na vysoké úrovni. Nebojte se zlaté horečky a s chutí sledujte, jak jednoduše se dá zbohatnout.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 


Ve zkratce

Název hry: Goldminer (stránky výrobce)
Hodnocení: 70 % 
Výrobce: Macrospace
Cena: 75 Kč (www.m-game.cz)

Určeno pro mobilní telefony: Nokia 3100, 3200, 3300, 3410, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6310i, 6600, 6610, 6800, 7210, 7250(i), 7650, 8910i, N-Gage • Siemens C55, C60, M50, M55, MC60, S55, SL55 • Sharp GX10(i) • Motorola T720(i) • SonyEricsson T610, Z600

Soutěž o javové hry

Společně se serverem m-game.cz jsme připravili soutěž o sedm kupónů pro stažení hry zdarma. Může to být Summer Games 2004, anebo libovolná jiná javová hra z nabídky serveru m-game.cz.

Stačí odpovědět na dvě velice jednoduché otázky

Diskuze (2) Další článek: LG G7100: vlajková loď značky (velký test)

Témata článku: Software pro mobily, Motorola T720, Nokia 3100, Nokia N-Gage, Siemens C55, Hra, Soutěž, Gold, Dolní lišta, Mil


Určitě si přečtěte