Je libo vrtule nebo kolečka? S tímto nástrojem si navrhnete vlastní iPhone, bláznivý i seriózní

Vadil vám na iPhonu výřez v displeji nebo jste přemýšleli, jak by telefon mohl vypadat úplně jinak? Vtipný online nástroj zvaný Neal Fun vám dovolí se tak trochu vžít do role designéra Applu a umožní navrhnout si iPhone přesně podle svých představ.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
V nástroji Neal Fun si můžete navrhnout iPhone podle vašich představ. Je libo kolečka, anténku či vrtuli?

Nástroj je propracovaný a dokáže ve 3D vizualizovat detaily zařízení ze všech stran. Přesto jde hlavně o vtipný nástroj pro zkrácení dlouhé chvíle. Navrhnout tak můžete klidně i seriózně vypadající iPhone, který napraví to, co vám na skutečném telefonu od Applu vždy vadilo, ale pokud chcete, můžete nechat pracovat svou fantazii a telefon doplnit i o trochu šílené prvky z celé palety, která se vám objeví ve spodní části stránky.


Nejoblíbenější Apple iPhony

Apple iPhone 15 128GB Apple iPhone 15 128GB
nabízí 88 obchodů za ceny od 18 680 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 13 128GB Apple iPhone 13 128GB
nabízí 87 obchodů za ceny od 13 629 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 15 Pro 128GB Apple iPhone 15 Pro 128GB
nabízí 88 obchodů za ceny od 24 850 Kč
Porovnat ceny
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
nabízí 79 obchodů za ceny od 30 750 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené Apple iPhony


Chcete iPhone na kolečkách, jako má Mac Pro? Můžete. Potřebujete na telefonu madlo z Macu či dokonce vrtuli? Není problém. Telefon můžete zpestřit i prvky některých starších produktů jako byl například kruhový ovládací panel s tlačítky původního iPodu. Nechybí ani ještě šílenější prvky jako například volant nebo anténa. Co překvapivě ale není možné osadit, je USB-C konektor.

Možnosti přizpůsobení jsou nicméně opravdu široké a nástroj vás určitě zabaví minimálně na několik minut. Až budete mít hotovo, můžete si nechat telefon i odprezentovat, zazní nějaká ta legendární hláška Tima Cooka a vy si můžete stáhnout krátké video s prezentací vlastního navrženého produktu. Vše je přitom možné rychle vytvořit online, přímo v prohlížeči. Má to jedinou vadu, navržený telefon vám asi hned tak někdo nevyrobí.

Tipy a triky pro iPhone:

Váš názor Další článek: Testujeme Samsung Galaxy Z Flip4. Má větší baterii, rychlejší dobíjení, menší pant a další vylepšení

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , Kolečko, Telefon, Designer, Vrtule, Nástroj, Prvek,