Jurassic World Alive: V rozšířené realitě budete brzy chytat dinosaury

Mobilní hra Pokémon Go se mezi tituly pro rozšířenou realitu stále vyhřívá na výsluní. Vývojář hry, společnost Niantic, těží z minima maximum. Do hry nedodává žádné nové prvky, pouze neustále nové pokémony a těží z doposud vydaných funkcí (a těch není mnoho). Této hře se ale pomalu rýsuje konkurence v podobě „áčkového“ titulu Jurassic World Alive. Již v průběhu jara budete moci na smartphonu chytat dinosaury, kteří v rámci rozšířené reality expandovali do celého světa.

Principiálně bude hra hodně podobná Pokémon Go. Ve světě okolo vás budete „sbírat“ dinosaury, vylepšovat je a vyvíjet. A to proto, že hrozí jejích druhé vyhynutí. Dinosaury budete mezi sebou moci křížit, čímž mohou vzniknout úplně nové druhy. A svůj vyvolený tým pak můžete poslat do arény na PvP souboje v reálném čase s ostatními hráči.

Upoutávka k připravované mobilní hře Jurassic World Alive:

Nové druhy budete moci vyšlechtit i z nalezené DNA při zkoumání světa okolo vás. Vaše herní postavička bude ztělesněním dronu, který lítá po okolí, vyhledává dinosaury a analyzuje nalezenou DNA. Tzv. „Supply Drops“ doplní baterii dronu, počítá se i s herní měnou, za kterou si koupíte některé herní itemy. Určitou část dostanete za některé herní akce, samozřejmě se počítá i s placením reálnými penězi. Hra bude k dispozici na Androidu a iOS v průběhu jara, na obou platformách se můžete již nyní předregistrovat. Při startu hry za to dostane jeden inkubátor navíc.

Váš názor Další článek: „Notchní“ můra designérů? Vykousnutý displej Applu jako vzor pro Androidy

Témata článku: Android, Smartphony, iOS, Mobilní hry, Pokémon GO, Niantic, Rozšířená realita, Herní itemy, Reálný peníze, Hra, Měna, Ostatní hráč, Drops, Vývojář hry, Reálný čas, Herní akce, Ztělesnění, Určitá část, Brzy, Nový prvek, Mobilní hra, Celý svět, Nový druh, Realita, Inkubátor


Určitě si přečtěte