Poslední týden na aktivaci levnějších dat od Kaktusu. Za 10 GB zaplatíte 250 Kč, použít lze i Dobíječku

Virtuál mateřského T-Mobilu Kaktus představil limitovanou nabídku, v rámci které můžete získat 10 GB dat za 250 Kč měsíčně. V praxi se jedná o slevu samoobnovovacího předplaceného balíčku, který má běžnou ceníkovou cenu nastavenou na 350 Kč. Balíček za zvýhodněnou cenu lze aktivovat na nové i stávající předplacence Kaktusu, a to od 1. listopadu do 31. prosince 2022. Aktualizováno: Nabídka je prodloužena do 8. ledna 2023.

Klepněte pro větší obrázek

Kaktus při té příležitosti láká ke koupi nové předplacené karty, která v jeho e-shopu stojí 250 Kč a za tuto cenu už obsahuje předplacený datový balíček 10 GB na jeden měsíc (který lze za stejnou cenu aktivovat i na stávajících SIM kartách) a 100 Kč kreditu jako bonus. Samoobnovovací balíček 10 GB dat lze využívat i po skončení akce (tedy po 8. lednu 2023), ale je nutné mít vždy k datu obnovení na kartě dostatek kreditu, jinak se balíček za zvýhodněnou cenu zruší.

Seskládání tarifu pomocí balíčků

Předplacená karta Kaktusu nemá v základu nejvýhodnější sazby za volání, ani data (2,50 Kč/minutu, 1,50 Kč/SMS, 1 Kč/1 MB dat), ale výrazně výhodnějších cen se dá dosáhnout právě při aktivaci hlasových, textových nebo datových balíčků. Výhodou je ještě neomezené volání na jiná čísla Kaktusu (při dobití kreditu alespoň 200 Kč za měsíc) a převádění nevyčerpaných jednotek do dalšího měsíce.

Klepněte pro větší obrázek
Kaktus nabízí na e-shopu předplacenku s aktivovaným 10GB balíčkem za 250 Kč

Další slevy je možné dosáhnout při využití pravidelných akcí na dobíjení kreditu (tzv. Dobíječka), kdy virtuál přibližně dvakrát do měsíce při dobití v uvedených hodinách přidá stejný objem kreditu, ve kterém jste si dobili, navíc. Tím vlastně cena všech služeb klesá na polovinu.

Příklad sestavení tarifu za 200 Kč měsíčně:

  1. při akci Dobíječka dobiju kredit za nutné minimum 200 Kč
  2. virtuální operátor mi kredit zdvojnásobí, mám 400 Kč
  3. objednám samoobnovovací balíček 10 GB dat za 250 Kč
  4. objednám balíček volných 50 minut za 100 Kč
  5. objednám balíček 40 volných SMS za 50 Kč
  6. za 200 Kč mám na měsíc předplacený tarif s 50 minutami, 40 SMS a 10 GB dat
Diskuze (107) Další článek: Zase je tu problém, a zase jsou v něm namočené Pixely. Některým telefonům praská sklo zadního fotoaparátu

Témata článku: Předplacené karty, Kaktus, Virtuální operátoři, Mobilní data, SMS, Kredit, Balíčky, Aktivace, Balíček, Datový balíček, Dobíječka, GB data, T-Mobile Kaktus, Data, Předplacená karta