Kaktus omylem zapnul neomezená data. Chvilkovým šťastlivcům je zase deaktivuje

Kaktusu se tentokrát nepodařilo udělat úplně pozitivní PR na akci, kterou během léta svým uživatelům nabízí jeho mateřský operátor T-Mobile. Jak známo, v rámci akce „Sportovní léto“ mají prakticky všichni zákazníci T-Mobilu včetně předplacenkářů k dispozici až do konce srpna neomezený objem mobilních dat.

Zřejmě kvůli značné provázanosti systémů T-Mobilu a jeho virtuála Kaktusu se tato nabídka omylem „propsala“ i do aplikace zákazníků žlutého operátora. Ti ji s chutí aktivovali a nečekaným bonusem se pochlubili na sociálních sítích. Další „kaktusáci“ se ihned začali pídit po možnostech získat tuto výhodu i pro sebe.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Kaktus nejdřív zákazníky nalákal na nečekanou výhodu neomezených dat zdarma, teď jim je zase vezme. To se úplně nepovedlo... | Foto: David Kopecký (Twitter)

Kaktus je ale tentokrát nepotěší. Nejen že jim neomezená data neaktivuje, ale zruší je i těm, kterým se na jejich předplacenky už dostala. Podle vyjádření Kaktusu na Facebooku jde o totiž o chybné nastavení, které se v jeho aplikaci vůbec nemělo objevit. I když jde o virtuála stoprocentně vlastněného a provozovaného T-Mobilem, neomezená datová akce zůstává výsadou pouze zákazníků mateřského operátora.

Podívejte se do showroomu T-Mobile Magenta Experience Center:

Via: Facebooková skupina Mobilní operátoři v ČR

Diskuze (22) Další článek: Samsung ukázal ochutnávku prostředí One UI Watch. Hodinky představí až v létě

Témata článku: , , , , , , , Zákazníci, Kopec, Česká republika, Aplikace, Data, Operátor, Šťastlivec, Neo +