Kaktus přidá v prosinci data. Za 200 Kč dostanete 6 GB a neomezené sociální sítě

Kaktus přidá v prosinci data. Za 200 Kč dostanete 6 GB a neomezené sociální sítě

Také Kaktus se rozhodl obohatit předvánoční nabídku. Pro své zákazníky připravil zvýhodněný datový balíček v objemu 6 GB za 200 Kč. Aktivovat ho lze pouze v období od 1. do 31. prosince 2020, a to na webu virtuála nebo v mobilní aplikaci Kaktus (zdarma pro Android a iOS).

Platnost balíčku od aktivace je 30 dní. Kromě uvedeného objemu dat 6 GB „na všechno“ obsahuje ještě neomezený FUP limit pro vybrané sociální sítě: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Snapchat a Twitter – platí pouze při používání v uvedených aplikacích. Pokud jste zvyklí například Facebook sledovat ve webovém prohlížeči, budou se data účtovat ze 6GB balíku.

Balíček je samoobnovovací, takže pokud jej po uplynutí 30denního cyklu nedeaktivujete, bude jej nadále využívat se stejnými parametry. Nové aktivace ale budou možné pouze do konce roku. Noví zákazníci mohou na e-shopu Kaktusu zakoupit předplacenku s tímto tarifem a získají 100 Kč kreditu zdarma.

V tomto videu poradíme, jak nahrávat telefonní hovory:

Diskuze (7) Další článek: Konec anonymních předplacenek? Zákazník by při nákupu musel sdělit rodné číslo

Témata článku: Android, iOS, Facebook, Mobilní data, Kaktus, Virtuální operátoři, Messenger, Instagram, WhatsApp, Balíčky, Twitter, Snapchat, Vánoční nabídka, Sociální síť, Aktivace, Datum, Prosinec


Určitě si přečtěte