Kaktus slaví 5 let, celý den přidá jednou tolik kreditu zdarma

Kaktus slaví 5 let, celý den přidá jednou tolik kreditu zdarma

Virtuální operátor Kaktus slaví půlkulaté narozeniny. Před pěti lety ho spustil operátor T-Mobile v reakci na první vlnu vznikajících virtuálních operátorů. Kaktus se vyprofiloval jako alternativa pro mladé lidi, kteří nechtějí paušál, dobíjejí malé částky a na telefonu využívají hlavně data. V současnosti Kaktus eviduje 95 tisíc zákazníků.

Jako poděkování si virtuál během dnešního dne připravil svoji oblíbenou dobíjecí akci, kdy za každých 200 až 500 Kč dobitého kreditu přidá stejný objem zdarma navíc. Podobnou akci, ale s kratším časem pro dobíjení, opakuj operátor dvakrát za měsíc a někteří zákazníci si zvykli dokupovat kredit jen v těchto bonusových hodinách. Dnes je interval prodloužen od 10 až do 22 hodin.

Předplacenka pro online generaci

Bonusový kredit lze využít na volání, SMS a data v tuzemsku i v roamingu, naopak ho nelze využít k mobilním platbám přes prémiové SMS nebo hovorům na duhové linky. Při spotřebě kreditu se nejdříve čerpá bonusový kredit, následně řádně dobitý. Platnost bonusového kreditu je 30 dní. Převod kreditu z jiného čísla se nepočítá jako dobíjení.

Nejsilněji má Kaktus zastoupeny zákazníky ve věku 18 až 24 let, kteří tvoří 36 % zákaznické báze. Polovina zákazníků si předplacenku pořizuje a 70 % dobíjí online. Zákazníci mohou vybírat ze čtyř balíčků v rozmezí od 100 do 300 korun. U každého získávají 50% extra porci dat navíc pro využití na sociálních sítích Facebook, Instagram, Snapchat a Twitter. Bez balíčků je základní ceník předplacené služby 2,50 korun za minutu hovoru, 1,50 korun za SMS a 1 koruna za MB dat.

Diskuze (15) Další článek: Google dnes představí nové Pixely 3 a možná něco navíc. Sledujte živý přenos

Témata článku: T-Mobile, SMS, Virtuální operátoři, Kredit, Akce, Kaktus, Předplacené karty, Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Duhové linky, Bonus, Dobíjení, Zákaznická báze, Žďár, Zákazníci, Mobilní platba, Bonusový kredit, Předplacenka, Krátký čas, SLA, Předplacená služba, Interval, Mladý člověk


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Samsung Galaxy Watch 4 se blíží. Hodinky zřejmě dokáží změřit glykémii
Martin Chroust
Krevní cukrSpekulace