Když je každý milimetr dokonale využitý. Podívejte se dovnitř Lenova Legion Duel 2

Nejnovějším herním smartphonem na trhu je Lenovo Legion 2. Zajímavě vypadající smartphone s aktivním chlazením se už ukázal i u YouTubera JerryRigEverything, který jej nejprve provedl tradičním mučícím testem. Ten pro herní mobil dopadl doslova katastrofálně, záda dělená do třech segmentů se v umístění antén rozlomila, a tím způsobila destrukci displeje. V dalším videu však Zack Nelson pokračuje v rozborce telefonu, takže můžete na videu níže vidět zajímavé vnitřní uspořádání telefonu.

Video tentokrát nezačíná kompletní demontáží, protože je telefon již po základním testování částečně „rozebrán“. Prvním krokem je tak odlepení bočních skleněných částí, které odhalí dvě samostatně uložené baterie. Pod prostřední skleněnou částí, která praskne i po nahřátí horkovzdušnou pistolí, můžeme vidět jeden z větráčků s popiskem „Doom Fan LED“. 

Lenovo Legion Duel 2 u JerryRigEverything:

Lenovo si s uspořádáním vnitřních částí dost pohrálo, téměř všude vedou tenké kabely, které jsou určeny pro dotykové a tlačítkového „triggery“ nacházející se na bočním rámu a také na zádech. Skoro se zdá, že každý milimetr uvnitř je využit co možná nejefektivněji. Na videu níže můžete vidět telefon rozebraný do šroubku, např. detail heatpipe, obří vypařovací komory a dvou použitých větráčků, nebo výsuvnou selfie kamerku pod drobnohledem. První pohled na Lenovo Legion Duel 2 si můžete přečíst zde.

Diskuze (2) Další článek: Malware Joker znovu řádí. Uživatelům Androidu může bez vědomí aktivovat prémiové služby

Témata článku: Lenovo, Komponenty, Herní mobily, Aktivní chlazení, JerryRigEverything, Polovodiče, Rozborka, Lenovo Legion Duel 2, Milimetr, Telefon, Chlazení, Zack Nelson, Doom, Legion Duel, Lenovo Legion Duel