Kompletní přehled: audio a MMS pohlednice

Potřebujete něco sdělit vašim známým, přátelům, nebo třeba neznámé krásce a bojíte se, že až zvedne sluchátko, nebudete moci najít správná slova? Nebo si chcete jen zažertovat a nachytat kamarády na švestkách? Vyzkoušejte Audio nebo MMS pohlednice.
Kompletní přehled: audio a MMS pohlednice

Audiopohlednice

Tato služba umožňuje namluvit, nebo si jen vybrat ze seznamu jakýkoliv vzkaz a odeslat jej na vámi určené číslo. Pohlednice je doručena k adresátovi jako klasický hovor, kde po zvednutí sluchátka uslyší přesně to, co jste vybrali. Žádné koktání ani zbytečné pomlky při zdlouhavém přemýšlení.
Službu Audiopohlednice u nás zatím nabízejí pouze společnosti Eurotel a T-Mobile. Oskar nic podobného zatím nepředstavil.

T-Mobile

Obsah audiopohlednice u T-Mobilu si můžete vybrat na telefonním čísle 6666. Jelikož je volání na tuto linku zpoplatněno a možností volby spousty, lze si texty audiopohlednic nejdříve prohlédnout přímo na internetovém portálu zábavy a služeb T-Zones. Všechny položky jsou přehledně setříděny do kategorií, takže pokud víte, co chcete, není nutné příliš dlouho tápat. A co jejich kvalita? Nemusíte se obávat. Všechny vzkazy jsou totiž namluveny známými osobnostmi, takže žádného huhlání se volaný nedočká. Nakonec stačí zadat datum a čas doručení a o všechno ostatní už se postará počítač. Pokud jste obdrželi audiopohlednici a chcete si ji znovu vyslechnout, nebo odesílateli přímo odpovědět, zavolejte na telefonní číslo 6667.

Volání na telefonní čísla 6666 a 6667 je zpoplatněno sazbou 3 Kč/min (bez DPH). Pokud je pohlednice úspěšně vyzvednuta, je odesílateli navíc odečten jednorázový poplatek 12,61 Kč (bez DPH). Za úspěšné doručení je považováno přehrání alespoň části z odeslané pohlednice. Podrobnosti o službě Audiopohlednice najdete zde.

Eurotel

Na rozdíl od T-Mobilu, mají zákazníci Eurotelu mnohem volnější ruku. Kromě výběru z předem nahraných vzkazů si totiž mohou nahrát i svůj vlastní a to včetně hudby na pozadí. Seznam všech možných skladeb naleznete na stránkách Eurotel Music. Pak už stačí jen zavolat na telefonní číslo 606 000 222 a postupovat podle pokynů hlasového systému. Pokud adresát na příchozí hovory nereaguje, automaticky mu bude doručena SMS zpráva s instrukcemi, jak pohlednici vyzvednout. Následujících 5 dní lze pohlednici najít na telefonním čísle 606 000 333.

Cena volání na linku 606 000 222 resp. 606 000 333 je zpoplatněna podle tarifu zákazníka. Za úspěšné vyzvednutí audiopohlednice pak odesílatel zaplatí poplatek 14,90 Kč. Podrobné informace včetně ceníku služeb najdete zde.


MMS pohlednice

Rádi byste vyjádřili svoje pocity, ale nemůžete nalézt ta pravá slova? Někdy jeden obrázek vydá za tisíce slov. V tomto případě použijte MMS pohlednici.

T-Mobile

Centrem MMS s možností odeslání pohlednice z internetu je opět portál T-Zones. V sekci MMS si pak kromě pohledů můžete vybrat také tapety nebo styly pro váš mobilní telefon se Symbianem. Samotné obrazové pohlednice jsou stejně jako zvukové rozděleny téměř do 30 sekcí pro snadnější a rychlejší orientaci. Pokud si vyberete MMS pohlednici a budete ji chtít odeslat, stačí kliknout na tlačítko Objednat, zvolit číslo mobilního telefonu a za pár okamžiků už se obrázek hlásí na mobilním telefonu příjemce. (Pro odesílání MMS pohlednic musíte být přihlášeni do služeb T-Zones.)

Cena MMS pohlednic je ve většině případů 22 Kč. Někdy se mohou poplatky za zaslání MMS pohlednice lišit. Nabídku MMS pohlednic portálu T-Zones najdete zde. Pro zobrazení ve správném rozlišení je třeba vybrat typ telefonu příjemce.

Oskar

Podobnou službu nabízí i Oskar. Díky službě MMS Studio si můžete nejen posílat MMS pohlednice a nejrůznější obrázky, ale také uchovávat svoje vlastní, i když nemáte telefon s fotoaparátem. Navíc lze obrázky nejrůzněji upravovat, přesouvat, mazat, organizovat do vlastních složek nebo posílat dále. Možností práce s MMS zprávami je opravdu mnoho. Bohužel je MMS Studio dostupné pouze tarifním zákazníkům sítě Oskar, takže majitelé předplacených karet mají zatím smůlu.

Za možnost využívání MMS Studia je účtován měsíční paušální poplatek ve výši 47,60 Kč. V tomto poplatku je zahrnuta i 5 MB kapacita osobní schránky. Za každou odeslanou MMS je pak účtováno 11,31 Kč. Podrobnější informace se dozvíte z ceníku MMS služeb.

Eurotel

Stejně jako je portál T-Zones centrem MMS pohledů u T-Mobilu, je Eurotel Live! centrem MMS pohlednic Eurotelu. Na tomto portálu je dostupná kompletní nabídka všech pohlednic, které si mohou zákazníci objednat. Ani zde nechybí sekce, v nichž jsou všechny položky přehledně setříděny, takže není třeba příliš dlouho pátrat. Objednávat pak můžete jako registrovaní uživatelé portálu Eurotel Live! nebo pomocí SMS zprávy s kódem uvedeným pod obrázkem.

Cena za odeslání jedné MMS pohlednice je 24,90 Kč. Více informací a kompletní nabídku najdete zde.

MMS pohled však u Eurotelu můžete obdržet nejen na mobilní telefon, ale také vytištěný na kvalitním papíře přímo do poštovní schránky. Stačí, když ze svého mobilního telefonu odešlete co možná nejkvalitnější fotografii společně s poštovní adresou a textem na telefonní číslo 999 505 a do 48 hodin se operátor postará o to, aby pohlednice dorazila vytištěná na papíře na uvedenou adresu.

Za odeslání a doručení jednoho MMS pohledu zaplatíte poplatek 28,20 Kč. Podrobnější informace o podmínkách, které musí odesílaná MMS splňovat, najdete na speciálních stránkách služby.

Diskuze (4) Další článek: Motorola MPx: komunikátor výjimečné konstrukce (první dojmy)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, O2, Audio, Komp, MMS, Pohled, Nahraný vzkaz, Kompletní přehled, Komplet, Pře, Audi, PřehledSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Horší než covid, mobilní výrobci zažívají krušné časy. Samsungu uvízlo po světě 50 milionů neprodaných telefonů

Horší než covid, mobilní výrobci zažívají krušné časy. Samsungu uvízlo po světě 50 milionů neprodaných telefonů

** Dozvuky pandemie, nedostatek čipů a teď zase válka ** (Nejen) mobilní výrobci zažívají krušné časy ** Samsung má např. ve skladech na 50 milionů neprodaných telefonů

Martin Chroust
Nižší třídaStřední třída
Pitva Samsungu Galaxy Z Fold2. Vnitřnosti ohebného telefonu, to je technologický koncert

Pitva Samsungu Galaxy Z Fold2. Vnitřnosti ohebného telefonu, to je technologický koncert

Skládací telefony jsou stále docela nové a drahé, takže se nepoštěstí narazit na kus k popravě každý den. Tento má zničený vnitřní displej, ale jinak je funkční. Tak se pojďme podívat, jak to Samsung uvnitř vyřešil.

Jakub Michlovský
Ohebný displejSamsungPitva
S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

** Značka Blackview uvedla na trh dvě nová odolná monstra ** Pyšní se maximální odolností, obří baterií i podporou 5G sítí ** Jeden telefon vsadil na noční vidění, druhý zase na termovizi

Martin Chroust
TermokameraMIL-STD 810BlackView
Našli jsme sondu z vodíkového balónu německých ozbrojených sil. Podobné dopadají na Česko každý den

Našli jsme sondu z vodíkového balónu německých ozbrojených sil. Podobné dopadají na Česko každý den

** Česko nekřižují pouze dopravní a nákladní letouny ** Každý den můžete na nebi potkat také hromadu radiosond ** Dnes se podíváme na jednu, která k nám doputovala až z Německa

Jakub Čížek
BastleníMeteorologie
Jak prolomit zapomenuté heslo ve Windows 10. Je to až překvapivě snadné...

Jak prolomit zapomenuté heslo ve Windows 10. Je to až překvapivě snadné...

V době, kdy je tlak na volbu co nejsilnějších hesel, není nic výjimečného, když heslo zapomenete. Co ale dělat, když se pak nemůžete dostat do Windows?

Antonín Trčálek
NávodyHesloWindows 10
Malé telefony s Androidem ještě nevymřely. Už brzy se dočkáme nového čtyřpalcového telefonu do kapsy

Malé telefony s Androidem ještě nevymřely. Už brzy se dočkáme nového čtyřpalcového telefonu do kapsy

** Hledáte kompaktní telefon okolo čtyř palců? ** Dotykáč už možná nenajdete, budou zde jen tlačítkové telefony ** Zavedené pořádky chce brzy změnit Cubot Pocket

Martin Chroust
Kompaktní velikostAndroid