Konec spekulací. Apple prozradil, kdy představí iPhony 12

Po zářijové keynote, která se obešla bez telefonů, fanoušci vyhlíží říjnovou akci. Teď díky pozvánce víme, že proběhne v úterý 13. října v 19:00. Opět pouze online, přenášet se bude z Apple Parku. Sloganem je Hi, Speed, což je narážka na vysoký výkon, podporu 5G a možná i vysokou obnovovací frekvenci displeje.

Telefony tentokrát budou rovnou čtyři: iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Spekulace o výbavě jsme sepsali v samostatném článku.

Kromě telefonů bychom se měli dočkat sluchátek AirPods Studio. Naznačuje to i fakt, že firma v posledních dnech stáhla sluchátka jiných výrobců z Apple Storu. Očekáváme také tracker AirTag, o kterém se spekuluje už více než rok. Bude to malá kulatá placička – zrovna taková, jakou vidíme na pozvánce.

Diskuze (11) Další článek: Poslední dílek skládanky. Nové Realme 7 mají výkon na hry, rychlé nabíjení a ve středu se dozvíme i ceny

Témata článku: Apple, iPhone, iOS, Smartphony, Rozšířená realita, AirTag, Spekulace, Apple Store, Apple Park, Keynote, iOS 14, Tim Cook, Apple iPhone 12, AirPods Studio, Sluchátko, Pozvánka