Kufr zase trochu jinak. Realme si nedá pokoj se speciálními edicemi a vyplácí se mu to

Realme moc dobře ví, že odlišit se v záplavě stovek androidových výrobců je dnes skoro nemožné. Zvolilo proto chytrou strategii, podle které prakticky ke každému vydávanému modelu smartphonu vytvoří buď nějakou speciální (limitovanou) edici, anebo alespoň jednu ojedinělou designovou variantu, podle které si celý model veřejnost snadněji zapamatuje.

Klepněte pro větší obrázek
Originální design se Realme nedá upřít

Tímto způsobem už čínský výrobce uvedl zhruba desítku modelů a zdá se, že jen tak nepřestane. V Číně nově představený model Realme GT 2 Explorer Master přichází opět s designem inspirovaným cestovním kufrem, tentokrát však z pera čínského návrháře Jae Junga. Funkčně se jedná o model odvozený z již prodávaného Realme GT 2.

Triggery potěší hráče

Podle našeho názoru jde o jeden z nejvkusněji nadesignovaných smartphonů poslední doby, s nádechem prémiovosti a elegance – tedy minimálně podle tiskových snímků. Svým provedením dokonce překonává i předchozí „kufrovitý“ model Realme GT Master Edition. Smutnou zprávou je, že novinka s krémovými koženkovými zády a hnědým kovovým rámečkem s plochými hranami si zřejmě nenajde cestu do Evropy.

Klepněte pro větší obrázek
Telefon myslí i na hráče her, na jedné boční hraně má dvojici dotykových triggerů

Po stránce výbavy jde o vyšší třídu, která má obohatit dvojici vlajkových modelů Realme GT 2 a Realme GT 2 Pro. Připraven je nejvyšší Snapdragon 8+ Gen 1, až 12 + 256 GB paměti, 6,7palcový 120Hz Full HD+ AMOLED displej, baterie s kapacitou 5 000 mAh a 100W dobíjením, a trojitý fotoaparát 50 + 50 + 2 Mpx (primární, širokoúhlý a makro objektiv).

Realme si připravilo i jednu specialitu a do rámu telefonu ukrylo dotykové plošky citlivé na tlak, které mají posloužit jako ovládací triggery při hraní her, podobně jako u specializovaných herních telefonů. Zařízení běží na Androidu 12 s nadstavbou Realme UI 3.0.

Designový příběh tvůrce telefonu Realme GT 2 Explorer Master:

Diskuze (2) Další článek: Raiffeisenbank pořád vzdoruje a vedle Google Pay nabízí vlastní mobilní platby. RaiPay má nové funkce

Témata článku: Realme, , , , , , , , , Já Ovladač, Jin, Model, Master Edition, Realme GT, Trigger, Edice, Evropa, Telefon, Kufr, Speciální edice,