Kuki.tv mění tarify. I v základní verzi si televizi pustíte současně až na dvou fixních a pěti mobilních zařízeních

  • Internetová televize Kuki oznámila nové tarify
  • Službu si pustíte až na pěti mobilních zařízení
  • Počítá se i s ovládání aplikace v chytré televizi přes smartphone

Internetová televize Kuki.tv představila nové tarify, které mohou využít noví i stávající zákazníci služby. I tentokrát jsou čtyři, a značí se Kuki S, Kuki M, Kuki L a Kuki XL. Služba u každého z tarifů navýšila celkový počet dostupných kanálů. Ty se navíc dělí na povinné a volitelné, z nichž si můžete dotvořit skladbu kanálů dle svých preferencí.

Součástí větších tarifů M, L a XL je 50 hodin nahrávek, zpětné zhlédnutí platí až 168 hodin, až na základní tarif Kuki S, kde je možné zpětně přehrát jen televizní obsah starý 24 hodin. U nových tarifů se počítá s chytrými funkcemi, např. vyhledávání pořadů, pozastavením či přetáčením pořadů nebo na ovládání televizní aplikace přes smartphone. Profily zase mohou být přizpůsobeny na míru jednotlivým uživatelům služby.

Představení mobilní aplikace Kuki.tv:

Kuki.tv si i nadále můžete s jakýmkoliv tarifem registrovat až na pět mobilních zařízení, a nově až na dvě fixní zařízení (televize, set-top box). Kuki.tv ke každému tarifu přidá ještě 100 filmů zdarma, tato nabídka však nebude pevně daná, ale měla by se průběžně aktualizovat.

Ceník nových tarifů Kuki.tv:

  • Kuki S - 46 fixních kanálů, 190 Kč měsíčně
  • Kuki M - 49 televizních kanálů (výběr z 96 kanálů), 290 Kč měsíčně
  • Kuki L - 77 televizních kanálů (výběr ze 155 kanálů), 460 Kč měsíčně
  • Kuki XL - 160 televizních kanálů, 990 Kč měsíčně

Zdroj Kuki

Diskuze (20) Další článek: Recenze mobilu Huawei P50 Pocket. První pokus s véčkem vyšel jen tak napůl

Témata článku: , , , , , , Aplikace, F +, Nový tarif, Kuki S, Mobilní zařízení, Kanál, Kuki, Základní verze, Internetová televize, Televize, Tarif, Kuki M,