Kupi.cz: Všechny letáky, slevové akce a věrnostní karty v jediné aplikaci

Kupi.cz je služba zaměřená slevové letáky supermarketů, hypermarketů a dalších obchodníků. Mobilní aplikace (Android/iOS) umožní prohlédnout slevy, aniž by se vám doma kupily stohy papírů, oblíbené položky si můžete označit a mobil vás pak upozorní, že jsou v akci. Notifikace vyskočí i když váš oblíbený prodejce vydá nový akční leták.

Appka umí vytvářet nákupní seznamy, které jsou synchronizované mezi webem a mobilem (takže například žena na internetu poskládá seznam, muž podle něj nakoupí, protože jej uvidí i ve své aplikaci).

Přímo u regálu zjistíte, jak výhodná je nabízená cena, produkty lze vyhledat podle názvu, nebo naskenováním čarového kódu. Když položka v systému není, můžete o ní uložit základní informace. Mobilní Kupi také pojme všemožné věrnostní karty, takže už vám ty fyzické nemusí nafukovat peněženku.

Projektu se evidentně daří, jen za poslední rok expandoval do 17 zemí pod značkou Kupino. V iPhonu aplikaci ze 70 % používají muži ve věku 25-34 let. Celkem si v mobilních aplikacích lidé přidali na 500 tisíc věrnostních karet. Službu pravidelně využívá každý pátý Čech, a tedy každá třetí domácnost, web Kupi.cz navštíví více než dva miliony reálných uživatelů měsíčně.

Váš názor Další článek: Týden mobilně 536: Povídání o 5G banánistánu a ombudsmanovi, který zamrznul v minulém tisíciletí

Témata článku: , , , , Internet, Slevová akce, Leták, Věrnostní karta, Karta, Aplikace,