Kupte mobil od T-Mobilu a dostanete 1 GB dat měsíčně k tarifu zdarma. Celé 2 roky

Kupte mobil od T-Mobilu a dostanete 1 GB dat měsíčně k tarifu zdarma. Celé 2 roky

T-Mobile chce motivovat zákazníky k nákupu smartphonů nebo tabletů na svém e-shopu. Od 1. září 2020 tak může ten zákazník, který si u T-Mobile pořídí nové zařízení zároveň s aktivací nového nebo prodloužením stávajícího tarifu na dobu určitou, získá jako bonus měsíčně 1 GB dat zdarma po dobu celých dvou let trvání smlovy, celkem tedy 24 GB.

Nabídka má název „Extra data“, uživatel si datový bonus každý měsíc bude muset vyzvednout v aplikaci Můj T-Mobile. Pokud si jej v daném měsíčním cyklu neaktivuje, data zdarma propadnou a nepřevedou se do dalšího měsíce.

Pro operátora jde o chytře vymyšlenou nabídku – 1 GB měsíčně je při dnešní spotřebě zanedbatelný objem, přitom se může chlubit v tomto směru prvenstvím, zároveň přiměje zákazníky kupovat zařízení online namísto svých kamenných prodejen a ještě si je uváže v době snadného vypovězení smlouvy tímto bonusem na dva roky.

„Věříme, že tato nabídka pomůže zákazníkům s rozhodováním, u kterého prodejce si svůj nový telefon pořídit. Zajímavá je zejména pro zákazníky s nejnižšími tarify, kteří takto navýší svůj datový objem zásadním způsobem,“ upozorňuje ředitel segmentu nefiremních zákazníků T-Mobilu Michal Podlucký.

Diskuze (18) Další článek: Samsung k 8K QLED televizi zdarma přidá Galaxy S20. Háček hledejte v ceně televizí

Témata článku: T-Mobile, Mobilní data, Bonus, Nákup a ceny, GB data, Tarif, Zákazníci, Žďár, Mobil, Data


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

** Pokud chcete to nej, chcete Galaxy S21 Ultra ** Špičkový foťák doplňují dva teleobjektivy a 100× Space Zoom ** Překvapivým bonusem je dotykové pero S Pen

Martin Chroust | 95