Lama mobile: minuta od 1 Kč a „flat“ za 599 Kč

Nový virtuál nabídne flexibilní tarif – čím více provoláte, tím méně zaplatíte. Neomezené volání je za 599 Kč, vše bez závazku a se smlouvou na jednu stránku.
Lama mobile: minuta od 1 Kč a „flat“ za 599 Kč

Obchodují s těžkými topnými oleji a hnědouhelným generátorovým dehtem, dodávají plyn i elekřinu, také těží plyn a ropu a nově rozjíždí projekt virtuálního mobilního operátora. Jmenuje se Lama mobile. Virtuál pojmenovaný po zvířeti z čeledi velbloudovitých startuje v pondělí 18. listopadu. Na výběr má tři tarify pro všechny, tři pro ty, kteří od něj odebírají energie a jeden rodinný tarif.

Lama mobile se profiluje jako férový virtuál, který vás nechce nachytat na záludné smluvní ujednání psané mikroskopickým písmem pod čarou. Ostatně, jde o závazek ředitele Lamy Przemyslawa Galera, který deklaruje: „Své zákazníky se nesnažíme nachytat. Naše smlouva se vejde na jednu stránku a neobsahuje žádné chytáky, aktivační poplatky ani poznámky pod čarou. Navíc se nemusíte vázat na dlouhé období.

Férová, spořivá i upovídaná lama

První tarif se jmenuje Férová Lama. Má nulový měsíční paušál, a čím víc minut provoláte, tím vás v průměru vyjde minuta levněji. Více už napoví ceník níže, důležité je, že po dosažení výhodnějšího pásma jsou levnější i všechny předchozí provolané minuty. Spořivá Lama zahrnuje 100 minut + 100 minut za 199 Kč měsíčně. Minuty jsou rozděleny do/mimo vlastní síť. No a konečně Upovídaná Lama nabídne za 599 Kč neomezené volání.

Klepněte pro větší obrázek
Tarify jsou účtovány po sekundách (1+1) a jsou bez závazku (obr. TZ Lama mobile)

Jak vidno, tarify jsou bez dat, což může někomu vyhovovat a jinému nikoli. Data lze pochopitelně přikoupit, a to ke všem tarifům. Datové balíčky a jejich ceny:

  • FUP 150 MB měsíčně: 99 Kč
  • FUP 500 MB měsíčně: 229 Kč
  • FUP 1000 MB měsíčně: 399 Kč

Lamí rodinka & chytrá lama

Pro rodiny má Lama mobile následující nabídku: sdílený tarif až se čtyřmi SIM a vzájemným volám zdarma. 2 SIM vyjdou na 199 Kč, 3 SIM na 289 Kč a 4 SIM na 369 Kč. Za tento paušál získá rodina pouze vzájemné volání bez dalšího poplatku, minuta mimo rodinu vyjde na 1,90 Kč a SMS na 1,50 Kč.

Pro své zákazníky odebírající plyn či elektrickou energii má Lama mobile speciální nabídku „chytrých“ tarifů. Více o cenách a jednotkách už napoví tabulka níže, hranice pro levnější minuty je v případě Upovídané chytré lamy stejná jako u tarifu Férová lama, tedy 150, respektive 350 minut. Jako jediný tarif obsahuje Chytrá lama skromnou porci dat, konkrétně balíček s FUP 150 MB.

Klepněte pro větší obrázek
Pokud od Lamy odebíráte elektřinu nebo plyn, můžete vybírat i z tarifů „chytrá“ lama (obr.: TZ Lama mobile)

Lama mobile bude využívat infrastrukturu Vodafonu, bude si však zajišťovat veškerý zákaznický servis, technickou podporu, fakturaci, zákaznický portál i linku. Služby Lama mobile budou k mání už za pár dní buď na webu lamamobile.cz nebo na lince 848 11 22 11.

Diskuze (44) Další článek: 17 inovačních špeků z veletrhu CES

Témata článku: Nákup a ceny, Virtuální operátoři, Vodafone, Flat, Hospodaření a finance, Zákaznický servis, Vzájemné volání, Minuta, Dlouhé období, Sdílený tarif, Mobil m, MOBI, Rodinný tarif, Mobil, MinVybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály
Velmi masivní hvězdy možná nevybuchují jako supernovy, ale tiše implodují do černé díry

Velmi masivní hvězdy možná nevybuchují jako supernovy, ale tiše implodují do černé díry

** Mnozí si myslí, hvězdy, které jsou těžší než asi 10 Sluncí zakončí svou „kariéru“ explozí supernovy ** Podle nového výzkumu to ale tak docela neplatí ** Vědci k tomuto zjištění dospěli zajímavou oklikou

Stanislav Mihulka
Černé dírySupernovaAstronomie
11 tipů pro lepší a hezčí portréty

11 tipů pro lepší a hezčí portréty

Proč lidé v časopisech vypadají lépe než vy a vaši příbuzní v rodinném fotoalbu? Zkrátka proto, že je někdo uměl vyfotit hezčí, než jací doopravdy jsou. Vy to ale zvládnete taky.

Jan HomolaKristýna Krejčířová
Fotoškola
Ulefone Armor 11T 5G: obrněný chytrý telefon s termokamerou a podporou 5G

Ulefone Armor 11T 5G: obrněný chytrý telefon s termokamerou a podporou 5G

** Ulefone Armor 11T 5G přichází s 5Mpx termokamerou ** Dalším lákadlem je podpora sítí páté generace ** Zaujme i 8 GB RAM a 256 GB interní paměti

Karel Kilián
TermokameraUlefoneSmartphony
Procesy pod kontrolou – Jak ovládnout procesy ve Windows 10

Procesy pod kontrolou – Jak ovládnout procesy ve Windows 10

V každém operačním systému běží celá řada procesů a služeb. Ukážeme vám, jak plně získat pod kontrolu jejich běh.

Karel Kilián
Windows 10TipySoftware