League of Runeterra oficiálně na iOS a Androidu. Verze 1.0 přidává novou frakci

V průběhu uplynulého víkendu vyšla očekávaná karetní hra Legends of Runeterra na Androidu a na iOS. Po několika měsících tak skončila beta, takže hra z univerza League of Legends vychází na smartphonech ve verzi 1.0, která přináší novou sadu karet Rising Tides s další hratelnou frakcí Bilgewater a šesti novými klíčovými slovy...

...a těch ve hře rozhodně není málo. Celkem se musíte orientovat mezi 37 klíčovými slovy, které výrazně ovlivňují vaši strategii a nabízí různé možnosti, jak protivníkův Nexus z dvaceti životů dostat na nulu. Přijde vám Gwent bez soubojů jeden na jednoho nudný, nebaví vás náhodné efekty Hearthstonu nebo stále čekáte na ten správný Land v Magicu? U LoR si strategického uvažování využijete dosytosti a bez omezení. Hratelnost je špičková (a to i u slabších strojů) a nemusí vás to stát ani korunu.

LoR má skutečně zajímavě vyřešené in-app nákupy. Abyste získali všechny potřebné karty jednotlivých frakcí, nebude muset utratit vůbec nic. Za skutečné peníze si koupíte jen kosmetické přídavky, popř. i přímo karty, jenže jste omezeni počtem kusů. Karty tak získáváte zejména ziskem zkušeností za hraní a plnění denních úkolů. A v prvé řadě dostáváte karty z toho regionu, který máte nastavený jako aktivní, nebo tzv. wildcards, které vyměníte za libovolnou kartu dané vzácnosti při craftingu.

Získanými zkušenostmi plníte tzv. Vault, který vám každé úterý vydá tři bedny z kartami a shardy, které se kvalitativně liší podle míry získaných zkušeností. I při minimálním hraní se může stát, že se vám některé truhly náhodně upgradují na vyšší tier, z něhož získáte vzácnější karty. Ve hře můžete hrát proti ostatním hráčům, umělé inteligenci i v režimu Expeditions, což je něco jako Arena v Hearthstone. Jen s tím rozdílem, že za jeden vstup (bezplatný token je součástí 2. úrovně Vaultu) můžete mít dva samostatně vybrané balíčky, a odměnu získáte za lepší skóre.

A pokud jste měli herní účet vytvořený již před patchem 1.0, čeká na vás týdenní bonus,v rámci něhož každý den získáte odměnu za přihlášení. Poslední den na vás čeká hotový balík Freeze and Decay. Samotná karetní hra se od všech dříve zmiňovaných liší velkou interaktivitou. Reagovat můžete kdykoliv na cokoliv, protože každé kolo hrají oba hráči, jen se střídají v útočné a obranné fázi.

Představení karetní hry Legends of Runeterra:

Mezi minimální požadavky Androidu patří verze Lollipop (5.0) a vyšší, 2GB RAM a grafický adaptér Adreno 306 (popř. jeho ekvivalent). U iOS je potřeba Arm64 procesor a iOS 9. V případě modelů s 1GB RAM (iPhone 5s, iPhone 6 a iPad Air) však není zaručena plynulá hratelnost. Hru bezplatně stahujte na Google Play a App Storu.

Zdroj Playruneterra

Diskuze (1) Další článek: RECENZE: Huawei P40 je všestranný sympaťák s bolestivým handicapem

Témata článku: Android, iOS, Google Play, Mobilní hry, Lollipop, Nexus, Legends of Runeterra, Karta, Lora, Magica, League of Legends, App Store, Karetní hra, Riot, Gwent, Frakce, Hearthstone, Patch, Ostatní hra


Určitě si přečtěte