Lemmings jsou zpět. Tuto legendu v novém kabátku si můžete zahrát zdarma

Lemmings je logická počítačová hra, která byla vydána v roce 1991, od té doby se podívala na všechny myslitelné platformy a dočkala se také mnohých pokračování. Jedním z nich je i aktuální Lemmings (zdarma pro Android a iOS). Na svědomí ji mají vývojáři ze Sad Puppy, kteří jí vdechli moderní podobu a ovládání plně odladili dotykovým displejům. Navíc se jedná o licencovaný, takže skutečně oficiální titul.

I zde jsou v hlavní roli známé „sebedestruktivní“ postavičky, které vynikaj povoláním, které jim určíte. Vyjma dávky nostalgie však hra přináší nové principy hraní, a také vertikální rozhraní. Čeká zde na vás tisíce úrovní plných hádanek, pastí a různého nebezpečí, stejně jako celosvětové turnaje a žebříčky. Počítejte ale s nutností připojení k internetu, reklamou a četnými mikrotransakcemi. Každá vaše akce totiž stojí energii.

Diskuze (2) Další článek: Huawei Y7 Pro (2019): Vypadá jako P Smart (2019), na výbavě se však šetřilo

Témata článku: , , , , , , , Dotykový displej, Lemmings, Legenda, Nutnost připojení, Kabátek, Žďár, Nový princip, Dávky, Hlavní role, Moderní podoba, Mikrotransakce, Nový kabátek,