Huawei láká na „nový začátky“. Zlevní notebooky pro školáky a přidá i slevové kupony

Prodejní akce na oficiálním e-shopu Huawei je nově zaměřena zejména na školáky. V rámci akce „Zpátky do školy“ nabídne výrobce od 17. srpna do 27. září 2020 slevy na notebooky, dárky k vybraným produktům zdarma, slevové kupony a další slevy nebo dárky na kole štěstí. Nabídky lze mezi sebou kombinovat.

Klepněte pro větší obrázek

Slevové kupony v hodnotě 800 až 3 500 Kč lze použít na veškeré produkty při nákupu nad stanovenou hodnotu, tedy 5 000 až 20 000 Kč. Na kole štěstí lze vytočit další slevu až 600 Kč a nově také věcné ceny (sluchátka, reproduktor, powerbanka). Přihlášením se k odběru newsletteru můžete navíc vyhrát špičkový notebook Huawei Matebook X Pro (soutěž končí 31. srpna). Nabídky produktů s dárkem zdarma najdete v galerii tohoto článku.

MateBook D 14 je v prodeji i u dalších obchodníků za běžnou cenu 17 999 Kč a MateBook D 15 za 16 499 Kč. Při koupi dostanete v rámci zaváděcí akce do konce srpna navíc ještě myš, batoh a sluchátka Huawei FreeBuds 3i. Zvýhodněná nabídka je do 27. srpna vylepšena: oba modely totiž můžete koupit u všech prodejců ještě levněji. MateBook D14 bude v rámci slevové akce za 14 999 Kč a Matebook D15 za 13 999 Kč.

Diskuze (12) Další článek: Je to oficiální. Samsung přislíbil updaty Androidu až po tři následující generace

Témata článku: Huawei, Smartphony, Slevy, Akce, Dárek, E-shop, Nákup a ceny, Akční nabídka, Půlka, Sleva, Červenec, Notebook, Nový začátek, Huawei Matebook X, Sluchátko, Produkt, Letní akce, Slevový kupón, Kolo štěstí, Školák, Kupón


Určitě si přečtěte