Levné hodinky Redmi Watch s NFC slibují až týdenní výdrž na jedno nabití

Redmi v Číně představilo své vůbec první chytré hodinky Redmi Watch, u nichž vsadilo na čtvercový 1,4" LCD displej s rozlišením 320 × 320 pix krytý 2,5D sklem. Na pravém boku je připraveno jedno akční tlačítko, kterým samotné hodinky zapnete. Na vnitřní straně je umístěn optický senzor srdečního tepu, do těla hodinek s odolností 5ATM se dostala baterie o kapacitě 230mAh, se kterou by měly na jedno nabití vydržet až týden v provozu, resp. 12 dní v úsporném módu.

Hodinky mají tloušťku 10,9 mm a váží 35 gramů, nabízeny budou ve třech barevných variantách (černá, bílá a modrá) s odpovídajícími silikonovými řemínky. Navíc budou pro hodinky k mání i pásky v růžové a zelené. Pro hodinky s uzavřeným systémem je připraveno přes 120 ciferníků, které si nastavíte přes aplikaci Mi Fit ve vašem smartphonu, s nímž hodinky spárujete přes Bluetooth 5.0 LE. Hodinky podporují i NFC, jenže mobilní platby Alipay budou fungovat pouze v domovské Číně. Mimo měření srdečního tepu a ušlých kroků budou hodinky hlídat i kvalitu vašeho spánku.

Představení hodinek Redmi Watch:

Hodinky Redmi Watch se v Číně začnou prodávat 1. prosince, a to, v přepočtu, za rovnou tisícovku. Náš však bude zajímat spíše globální verze hodinek, která má ve finále nést označení Xiaomi Mi Watch Lite. Výrobce však zatím plány na expanzi hodinek dále do světa blíže nekomentoval.

Diskuze (2) Další článek: Honor Black Friday už jen do neděle. Se slevou nakoupíte smartphony, sluchátka i chytré hodinky

Témata článku: Redmi, , , , , , , , , , , , , , Srdeční tep, Watch, Já Fit, Nabití, Xiaomi Já Watch Lite, Redmi Watch, SLI, Watch Lite